identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

ZETA INVEST DEVELOPMENT S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 37074694J40/5310/2019Neplătitor TVAInactiv fiscalRadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
25mii lei
▼ 82,6% vs. 2022
Profit net · 2023
−143mii lei
▼ 11.664,8% vs. 2022
Salariați
3
— constant
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2023, ZETA INVEST DEVELOPMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 25.000 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 82,6%. Rezultatul net a fost o pierdere de 143.404 lei. Datoriile totale au scăzut cu 57,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-141.928 lei) în bilanțul depus pe 2023.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2023 (-143.404 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37074694
Nr. Reg. Comerțului
J40/5310/2019 · EUID ROONRC.J40/5310/2019
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-02-21 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2023)
25.000 lei
▼ 82,6%
Profit net
-143.404 lei
▼ 11.664,8%
Datorii
581.896 lei
▼ 57,7%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 636.267 lei2022: 143.328 lei2023: 25.000 lei25 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: 328.582 lei2022: 1.240 lei2023: -143.404 lei−143 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 32022: 32023: 3320212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
-573,6%
Creștere CA an/an
-82,6%
CA / salariat
8.333 lei
Datorii / active
46%
Creștere medie anuală (2017–2023)
+11,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202325.000 lei-143.404 lei581.896 lei1.277.635 lei-141.928 lei3
2022143.328 lei1.240 lei1.376.102 lei2.215.245 lei1.476 lei3
2021636.267 lei328.582 lei415.139 lei6.391.010 lei5.138.204 lei3
🔒 Încă 4 ani de istoric (2017–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Municipiul București

AB
ALL BEST CONSTRUCTION S.R.L.
CUI 51007240 · Sector 5 Mun. Bucureşti
AV
A.V STRATEGY SOLUTION S.R.L.
CUI 51006997 · Sector 5 Mun. Bucureşti
SM
SAVOIR MM COMPANY S.R.L.
CUI 50953445 · Sector 5 Mun. Bucureşti
FC
FILI CLEAN DATA SERV S.R.L.
CUI 50939793 · Sector 5 Mun. Bucureşti
HS
HESTOS S.R.L.
CUI 50931650 · Sector 5 Mun. Bucureşti
MM
MARIBUN MOB S.R.L.
CUI 50921729 · Sector 5 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

14

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 14 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ZETA INVEST DEVELOPMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →