identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

AROVA CONCEPT SRL

CAEN 5510 — Hoteluri și alte facilități de cazare similare
CUI 36588220J2017004230238Plătitor TVA din 2017Verificat ANAF 31.10.2026RO e-FacturaActivăAutorizat Ministerul Turismului
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
972mii lei
▲ 27,4% vs. 2024
Profit net · 2025
320mii lei
▲ 239,9% vs. 2024
Salariați
3
▼ 40,0% vs. 2024
Contracte publice
2
SEAP · activ 2019
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

AROVA CONCEPT SRL (CUI 36588220, nr. J2017004230238) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Mogoșoaia, județul Ilfov, înființată în 2016. Activitatea principală: hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN 5510). Este plătitoare de TVA din 2017. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 972 mii lei și 3 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 31.10.2026.

În anul 2025, AROVA CONCEPT SRL a raportat o cifră de afaceri de 972.131 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 27,4%. Rezultatul net a fost un profit de 319.998 lei. Datoriile totale au scăzut cu 15,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36588220
Nr. Reg. Comerțului
J2017004230238 · EUID ROONRC.J2017004230238
Cod CAEN
5510 — Hoteluri și alte facilități de cazare similare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-10-03 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Com. Mogoşoaia
Adresă
JUD. ILFOV, COM. MOGOŞOAIA, STR NICHITA STANESCU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
77135
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 62 firme.

100 m250 m500 mN12345678
  1. IMAMED RAD S.R.L. · 503 m · CAEN 8622
  2. TID ALFA S.R.L. · 507 m · CAEN 4939
  3. TRIDENT MOB SRL · 531 m · CAEN 4615
  4. LA DOLCE VITA PRODUCTIONS GRUP S.R.L. · 586 m · CAEN 5911
  5. KANALGUSS INDUSTRIES SRL · 589 m · CAEN 4690 · +2 firme la aceeași adresă
  6. BIMOB EU SRL · 593 m · CAEN 6812 · +7 firme la aceeași adresă
  7. BEST SOLUTION EQUIPMENT S.R.L. · 618 m · CAEN 4614
  8. GLORY BEAUTY S.R.L. · 627 m · CAEN 9602

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

10 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025972 mii lei▲ 27,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
243 mii486 mii729 mii972 mii2023 · cifră de afaceri: 781.028 lei2023 · profit net: 133.414 lei20232024 · cifră de afaceri: 763.319 lei2024 · profit net: 94.142 lei20242025 · cifră de afaceri: 972.131 lei972 mii2025 · profit net: 319.998 lei2025
Salariați
3▼ 40,0%
20232025
Datorii totale
136 mii lei▼ 15,1%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 5510 · 2.399 firme · mai sus decât 53% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Ilfov · mai sus decât 76% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
32,9% marjă · mai sus decât 89% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
32,9%
Creștere CA an/an
+27,4%
CA / salariat
324.044 lei
Datorii / active
30%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+53,6%/an
Grad de îndatorare
30%
Angajați, în timp
3 → 3 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025972.131+27,4%319.998+240%32,9%136.188456.426320.2383
2024763.319−2,3%94.142−29,4%12,3%160.380254.76294.3825
2023781.028133.41417,1%143.060276.714133.6544
Încă 7 ani de istoric (2016–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-31.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Structură de cazare clasificată
Mun. Bucureşti, Sector 1
—valabil—Ministerul Turismului (SITUR)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
3.343 lei
Ultimul an
2019

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

2
Dosare în care firma apare ca parte
2
Ca reclamant
1
Ca creditor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2024-10-0129894/300/2024Judecătoria Sectorul2bucuresticerere de valoare redusăFondReclamant
2023-09-064711/99/2023Tribunalul Iasiprocedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitatăFondCreditor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Hoteluri și alte facilități de cazare similare · Ilfov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

17

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 17 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-10-19.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre AROVA CONCEPT SRL

Este AROVA CONCEPT SRL o firmă activă?

Da. AROVA CONCEPT SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 31.10.2026).

Este AROVA CONCEPT SRL plătitoare de TVA?

Da, AROVA CONCEPT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 01.10.2017 (verificare ANAF din 31.10.2026). Codul de TVA este RO36588220.

Ce cifră de afaceri are AROVA CONCEPT SRL?

În 2025, AROVA CONCEPT SRL a avut o cifră de afaceri de 972.131 lei, în creștere cu 27,4% față de 2024, și un profit net de 319.998 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are AROVA CONCEPT SRL?

În 2025, AROVA CONCEPT SRL a raportat un număr mediu de 3 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este AROVA CONCEPT SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care AROVA CONCEPT SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are AROVA CONCEPT SRL procese în instanță?

Da, AROVA CONCEPT SRL apare în 2 dosare pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are AROVA CONCEPT SRL datorii la ANAF?

AROVA CONCEPT SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul AROVA CONCEPT SRL?

Sediul social declarat al AROVA CONCEPT SRL este în JUD. ILFOV, COM. MOGOŞOAIA, STR NICHITA STANESCU.

Ce activitate are AROVA CONCEPT SRL?

Activitatea principală declarată a AROVA CONCEPT SRL este „Hoteluri și alte facilități de cazare similare” (cod CAEN 5510).

Când a fost înființată AROVA CONCEPT SRL?

AROVA CONCEPT SRL a fost înregistrată pe 03.10.2016, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2017004230238.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
AROVA CONCEPT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala