identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

CURSURI ESTETICA SRL

CAEN 8532 — Învățământ secundar, tehnic sau profesional
CUI 36621068J40/13337/2016Neplătitor TVAVerificat ANAF 07.11.2026cursuri-estetica.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2017 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
76mii €
▲ 27,4% vs. 2024
Profit net · 2025
35mii €
▲ 91,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
10ani
din 2016
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

CURSURI ESTETICA SRL (CUI 36621068, nr. J40/13337/2016) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2016. Activitatea principală: învățământ secundar, tehnic sau profesional (CAEN 8532). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 384 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 07.11.2026.

În anul 2025, CURSURI ESTETICA SRL a raportat o cifră de afaceri de 383.903 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 29,1%. Rezultatul net a fost un profit de 177.538 lei. Datoriile totale au crescut cu 3,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36621068
Nr. Reg. Comerțului
J40/13337/2016 · EUID ROONRC.J40/13337/2016
Cod CAEN
8532 — Învățământ secundar, tehnic sau profesional
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-10-11 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. SFÂNTUL PETRU TEI · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-07 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

potrivit

Site legat de firmă prin numele domeniului, care coincide cu numele firmei și apare în titlul paginii.

Website
cursuri-estetica.ro
Email
office@cursuri-estetica.ro
Autoritate web
23/100 · locul 7.402.597 între domeniile .ro, după linkurile primite (Common Crawl)
Ultima schimbare
site lansat · 01.11.2026

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 8 firme.

100 mN12345678
  1. COSMO COUTURE S.R.L. · 19 m · CAEN 7410
  2. ALUMNI FOTINI S.R.L. · 19 m · CAEN 8559
  3. MESEMBRIA SRL · 25 m · CAEN 5510
  4. FRACTAL - CODE SRL · 26 m · CAEN 6201 · +1 firme la aceeași adresă
  5. PARTY CAMELEON SRL · 26 m · CAEN 8552 · +2 firme la aceeași adresă
  6. SOPRONUL CU FLORI SRL · 34 m · CAEN 4776 · +5 firme la aceeași adresă
  7. DAVCO MD TRADING SRL · 37 m · CAEN 2562 · +1 firme la aceeași adresă
  8. COMCENTRIC MANAGEMENT S.R.L. · 47 m · CAEN 7311

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

9 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202576 mii €▲ 27,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
19 mii38 mii57 mii76 mii2023 · cifră de afaceri: 48.726 €2023 · profit net: 19.789 €20232024 · cifră de afaceri: 59.759 €2024 · profit net: 18.416 €20242025 · cifră de afaceri: 76.124 €76 mii2025 · profit net: 35.204 €2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
17 mii €▲ 1,8%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 8532 · 107 firme · mai sus decât 78% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Municipiul București · mai sus decât 60% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
46,3% marjă · mai sus decât 85% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
46,2%
Creștere CA an/an
+27,4%
CA / salariat
76.124 €
Datorii / active
22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
59,8%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+6,7%/an
Grad de îndatorare
22%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în euro

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202576.124+27,4%35.204+91,2%46,2%16.56175.38358.8211
202459.759+22,6%18.416−6,9%30,8%16.26151.01634.7541
202348.72619.78940,6%19.20039.03719.8381
Încă 6 ani de istoric (2017–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume convertite în euro la cursul mediu anual BNR al fiecărui an (de exemplu 2025: 1 € = 5,0431 lei); original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-07.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Furnizor de formare profesională a adulților autorizat (RNFFPA)
2 programe autorizate (2 neretrase), ultima autorizație 2022-09-08;
2270expirat08.09.2026Registrul Național al Furnizorilor de Formare Profesională (AJPIS)
lista din 04.10.2026

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
ERFTAL SRL34715107în funcțiune
LAFRENTZ SRL35074892în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 3 active, cifră de afaceri cumulată 448 mii lei, 3 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Învățământ secundar, tehnic sau profesional · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre CURSURI ESTETICA SRL

Este CURSURI ESTETICA SRL o firmă activă?

Da. CURSURI ESTETICA SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 07.11.2026).

Este CURSURI ESTETICA SRL plătitoare de TVA?

Nu, CURSURI ESTETICA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 07.11.2026).

Ce cifră de afaceri are CURSURI ESTETICA SRL?

În 2025, CURSURI ESTETICA SRL a avut o cifră de afaceri de 383.903 lei, în creștere cu 29,1% față de 2024, și un profit net de 177.538 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are CURSURI ESTETICA SRL?

În 2025, CURSURI ESTETICA SRL a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este CURSURI ESTETICA SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care CURSURI ESTETICA SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are CURSURI ESTETICA SRL datorii la ANAF?

CURSURI ESTETICA SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul CURSURI ESTETICA SRL?

Sediul social declarat al CURSURI ESTETICA SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. SFÂNTUL PETRU TEI.

Ce activitate are CURSURI ESTETICA SRL?

Activitatea principală declarată a CURSURI ESTETICA SRL este „Învățământ secundar, tehnic sau profesional” (cod CAEN 8532).

Când a fost înființată CURSURI ESTETICA SRL?

CURSURI ESTETICA SRL a fost înregistrată pe 11.10.2016, cu numărul de ordine în registrul comerțului J40/13337/2016.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CURSURI ESTETICA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala