identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

COTEXRO BOULANGERIE SRL

CAEN 1330 — Finisarea materialelor textile
CUI 36736971J2016001413327Plătitor TVA din 2016Verificat ANAF 12.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2017 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
5,11mil lei
▲ 6,5% vs. 2024
Profit net · 2025
1,03mil lei
▲ 32,3% vs. 2024
Salariați
5
— constant
Vechime
9ani
din 2016
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, COTEXRO BOULANGERIE SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.108.205 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 6,5%. Rezultatul net a fost un profit de 1.029.215 lei. Datoriile totale au crescut cu 12,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36736971
Nr. Reg. Comerțului
J2016001413327 · EUID ROONRC.J2016001413327
Cod CAEN
1330 — Finisarea materialelor textile
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-11-14 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Orş. Tălmaciu
Adresă
JUD. SIBIU, ORŞ. TĂLMACIU, STR. ION CREANGĂ · 3 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2 firme.

100 m250 mN12345678
  1. TARU WOOD S.R.L. · 19 m · CAEN 1624
  2. VITOSA SRL · 123 m · CAEN 1071 · +1 firme la aceeași adresă
  3. ROXMAR IMPEX S.R.L. · 152 m · CAEN 4941
  4. LG FINANCIAL & PARTNERS S.R.L. · 168 m · CAEN 7414
  5. ALEX & AMA FAST FOOD S.R.L. · 265 m · CAEN 5611 · +3 firme la aceeași adresă
  6. BIG GAB FAMILY S.R.L. · 273 m · CAEN 5610
  7. ELE TRANS SOLUTION SRL · 277 m · CAEN 4941 · +1 firme la aceeași adresă
  8. IDEAL TERMOSIB S.R.L. · 318 m · CAEN 4322

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

10 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20255,11 mil lei▲ 6,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
1,28 mil2,55 mil3,83 mil5,11 mil2023 · cifră de afaceri: 2.678.380 lei2023 · profit net: 563.265 lei20232024 · cifră de afaceri: 4.798.614 lei2024 · profit net: 777.680 lei20242025 · cifră de afaceri: 5.108.205 lei5,11 mil2025 · profit net: 1.029.215 lei2025
Salariați
5
20232025
Datorii totale
1,77 mil lei▲ 12,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 1330 · 142 firme · mai sus decât 98% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Sibiu · mai sus decât 93% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
20,2% marjă · mai sus decât 72% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
20,1%
Creștere CA an/an
+6,5%
CA / salariat
1.021.641 lei
Datorii / active
63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+14,8%/an
Grad de îndatorare
63%
Angajați, în timp
3 → 5 (2022–2025, +67%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20255.108.205+6,5%1.029.215+32,3%20,1%1.773.9972.804.4121.030.4155
20244.798.614+79,2%777.680+38,1%16,2%1.571.3162.350.196778.8805
20232.678.380563.26521,0%981.1291.545.594564.4654
Încă 7 ani de istoric (2016–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Dosare în instanță

2
Dosare în care firma apare ca parte
2
Ca reclamant
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2025-06-208325/306/2025Judecătoria Sibiuplângere contravenţională PV SERIE S NR. 60388/28.05.2025FondPetent
2024-06-051663/787/2024Judecătoria AvrigpretenţiiFondReclamant

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BRUTARIA MICUL PARIS S.R.L.38956752radiată
COTE D AZUR COMPANY SRL17397143activitate suspendată
KARUSELKIDS SRL35958112în funcțiune
LA CREPE GOURMANDE S.R.L.38572069radiată
SACM BUSINESS S.R.L.42729430în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 6 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 3 active, cifră de afaceri cumulată 6,12 mil lei, 7 salariați, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Finisarea materialelor textile · Sibiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
COTEXRO BOULANGERIE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →