identitate. Intră în cont Pro
33 ANI PE PIAȚĂ

SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COLIN DAILY

CAEN 1082 — Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
CUI 367598C2005000026406Plătitor TVA din 1995Verificat ANAF 08.11.2026ActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
9,36mil lei
▲ 11,1% vs. 2024
Profit net · 2025
354mii lei
▲ 12,2% vs. 2024
Salariați
40
— constant
Vechime
33ani
din 1992
Conducerea firmei · 5 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COLIN DAILY (CUI 367598, nr. C2005000026406) este o cooperativă activă din București, înființată în 1992. Activitatea principală: fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase (CAEN 1082). Este plătitoare de TVA din 1995. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 9,36 mil lei și 40 de salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 08.11.2026.

În anul 2025, SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COLIN DAILY a raportat o cifră de afaceri de 9.361.811 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 11,1%. Rezultatul net a fost un profit de 354.398 lei. Datoriile totale au crescut cu 22,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 40.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
367598
Nr. Reg. Comerțului
C2005000026406 · EUID ROONRC.C2005000026406
Cod CAEN
1082 — Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
ORGANIZAŢIE COOPERATISTĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ
Data înregistrării
1992-12-09 (33 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.cooperatista-cooperative mestesugaresti

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. VALEA LUNGĂ · 5 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
61508

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-08 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

7 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 10 firme.

100 mN1234567
  1. DEXTER IMPACT S.R.L. · 28 m · CAEN 4120 · +13 firme la aceeași adresă
  2. AMY EMPOWER S.R.L. · 39 m · CAEN 5611 · +1 firme la aceeași adresă
  3. MINDES CONSULTING SRL · 72 m · CAEN 6832
  4. ULTRASOUND SERVICE SRL · 87 m · CAEN 4774 · +16 firme la aceeași adresă
  5. SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA ARTA APLICATA · 89 m · CAEN 6820 · +3 firme la aceeași adresă
  6. SYSTEMS CONSULTING D&S SRL · 93 m · CAEN 6201
  7. FABDENTALL S.R.L. · 98 m · CAEN 8623

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20259,36 mil lei▲ 11,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
2,34 mil4,68 mil7,02 mil9,36 mil2023 · cifră de afaceri: 7.105.082 lei2023 · profit net: 295.639 lei20232024 · cifră de afaceri: 8.429.384 lei2024 · profit net: 315.910 lei20242025 · cifră de afaceri: 9.361.811 lei9,36 mil2025 · profit net: 354.398 lei2025
Salariați
40
20232025
Datorii totale
2,36 mil lei▲ 22,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 1082 · 220 firme · mai sus decât 90% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Municipiul București · mai sus decât 95% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
3,8% marjă · mai sus decât 55% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
3,8%
Creștere CA an/an
+11,1%
CA / salariat
234.045 lei
Datorii / active
42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10,7%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+1,2%/an
Lichiditate curentă
1,49
Grad de îndatorare
42%
Scor Z-Altman
3,76 (zonă sigură)
Angajați, în timp
51 → 40 (2021–2025, -22%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20259.361.811+11,1%354.398+12,2%3,8%2.363.5275.670.0783.324.61440
20248.429.384+18,6%315.910+6,9%3,7%1.928.2144.962.2403.054.94040
20237.105.082295.6394,2%2.467.2735.185.1602.739.03043
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-08.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 5 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COLIN DAILY

Este SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COLIN DAILY o firmă activă?

Da. SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COLIN DAILY este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 08.11.2026).

Este SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COLIN DAILY plătitoare de TVA?

Da, SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COLIN DAILY este înregistrată în scopuri de TVA din 01.11.1995 (verificare ANAF din 08.11.2026). Codul de TVA este RO367598.

Ce cifră de afaceri are SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COLIN DAILY?

În 2025, SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COLIN DAILY a avut o cifră de afaceri de 9.361.811 lei, în creștere cu 11,1% față de 2024, și un profit net de 354.398 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COLIN DAILY?

În 2025, SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COLIN DAILY a raportat un număr mediu de 40 de salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COLIN DAILY în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COLIN DAILY să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 08.11.2026.

Are SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COLIN DAILY datorii la ANAF?

SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COLIN DAILY nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COLIN DAILY?

Sediul social declarat al SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COLIN DAILY este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. VALEA LUNGĂ.

Ce activitate are SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COLIN DAILY?

Activitatea principală declarată a SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COLIN DAILY este „Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase” (cod CAEN 1082).

Când a fost înființată SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COLIN DAILY?

SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COLIN DAILY a fost înregistrată pe 09.12.1992, cu numărul de ordine în registrul comerțului C2005000026406.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COLIN DAILY — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala