identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

MIR ALIMENT CONSTRUCT SRL

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 36784936J2016001126104Plătitor TVA din 2017Verificat ANAF 15.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
2,10mil lei
▲ 4,1% vs. 2024
Profit net · 2025
298mii lei
▲ 70,7% vs. 2024
Salariați
4
▲ 300,0% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, MIR ALIMENT CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.096.577 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 4,1%. Rezultatul net a fost un profit de 298.114 lei. Datoriile totale au crescut cu 67,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36784936
Nr. Reg. Comerțului
J2016001126104 · EUID ROONRC.J2016001126104
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-11-25 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Pătârlagele
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

10 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20252,10 mil lei▲ 4,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
524 mii1,05 mil1,57 mil2,10 mil2023 · cifră de afaceri: 1.330.832 lei2023 · profit net: 83.559 lei20232024 · cifră de afaceri: 2.013.400 lei2024 · profit net: 174.638 lei20242025 · cifră de afaceri: 2.096.577 lei2,10 mil2025 · profit net: 298.114 lei2025
Salariați
4▲ 300,0%
20232025
Datorii totale
426 mii lei▲ 67,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 4711 · 32.458 firme · mai sus decât 86% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Buzău · mai sus decât 87% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
14,2% marjă · mai sus decât 85% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
14,2%
Creștere CA an/an
+4,1%
CA / salariat
524.144 lei
Datorii / active
35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
37,8%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+129,7%/an
Grad de îndatorare
35%
Angajați, în timp
4 → 4 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.096.577+4,1%298.114+70,7%14,2%426.0201.215.602789.5824
20242.013.400+51,3%174.638+109%8,7%254.120745.590491.4701
20231.330.83283.5596,3%361.992678.823316.8314
Încă 7 ani de istoric (2016–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
591 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Buzău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MIR ALIMENT CONSTRUCT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →