identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

MERRYFITZU SRL

CAEN 9313 — Activități ale centrelor de fitness
CUI 36898280J12/31/2017Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
112mii lei
▲ 31,3% vs. 2022
Profit net · 2023
−32mii lei
▲ 50,6% vs. 2022
Salariați
1
— constant
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2023, MERRYFITZU SRL a raportat o cifră de afaceri de 112.250 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 31,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 32.334 lei. Datoriile totale au crescut cu 51,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Datorii peste active — Datoriile (467.714 lei) depășesc activele totale (197.259 lei) în 2023.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-270.455 lei) în bilanțul depus pe 2023.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2023 (-32.334 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36898280
Nr. Reg. Comerțului
J12/31/2017 · EUID ROONRC.J12/31/2017
Cod CAEN
9313 — Activități ale centrelor de fitness
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-01-09 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. TRAIAN VUIA, NR.5 · 2 firme aici
Cod poștal
400387

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2023)
112.250 lei
▲ 31,3%
Profit net
-32.334 lei
▲ 50,6%
Datorii
467.714 lei
▲ 51,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 104.311 lei2022: 85.495 lei2023: 112.250 lei112 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: -36.024 lei2022: -65.452 lei2023: -32.334 lei−32 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 12022: 12023: 1120212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
-28,8%
Creștere CA an/an
+31,3%
CA / salariat
112.250 lei
Datorii / active
237%
Creștere medie anuală (2017–2023)
-8,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023112.250 lei-32.334 lei467.714 lei197.259 lei-270.455 lei1
202285.495 lei-65.452 lei307.874 lei69.752 lei-238.122 lei1
2021104.311 lei-36.024 lei236.589 lei63.919 lei-172.670 lei1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2017–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-09-03.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TM
TEVO MANUFACTURING SRL
CUI 35278604 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale centrelor de fitness · Cluj

VF
VIGOR FITNESS S.R.L.
CUI 54884755 · Mun. Cluj-Napoca
AP
AVANTIS PLUS S.R.L.
CUI 54732412 · Mun. Cluj-Napoca
HO
HOUSE OF KALLOS S.R.L.
CUI 54607347 · Mun. Cluj-Napoca
AT
ALEXANDRA THERAPY S.R.L.
CUI 54326910 · Mun. Cluj-Napoca
PB
POWER BOX TWO S.R.L.
CUI 53585062 · Mun. Cluj-Napoca
PS
PERFORMX S.R.L.
CUI 53201803 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-09-03Inactivitate fiscalăActivInactiv fiscal
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MERRYFITZU SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →