identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

HASI A.F. CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4334 — Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CUI 36907192J35/2603/2019Neplătitor TVAVerificat ANAF 18.10.2026Radiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2017 → 2019 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2019
2,04mil lei
▼ 44,5% vs. 2018
Profit net · 2019
324mii lei
▼ 82,4% vs. 2018
Salariați
12
▼ 29,4% vs. 2018
Vechime
9ani
din 2017
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

HASI A.F. CONSTRUCT S.R.L. (CUI 36907192, nr. J35/2603/2019) este o societate cu răspundere limitată (SRL) radiată din Urseni, comuna Moșnița Nouă, județul Timiș, înființată în 2017. Activitatea principală: lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN 4334). În 2019 a raportat o cifră de afaceri de 2,04 mil lei și 12 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 18.10.2026.

În anul 2019, HASI A.F. CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.036.205 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 44,5%. Rezultatul net a fost un profit de 323.932 lei. Datoriile totale au crescut cu 127,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 12.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Datorii peste active — Datoriile (652.928 lei) depășesc activele totale (482.011 lei) în 2019.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-170.917 lei) în bilanțul depus pe 2019.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36907192
Nr. Reg. Comerțului
J35/2603/2019 · EUID ROONRC.J35/2603/2019
Cod CAEN
4334 — Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-01-11 (9 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Sat Urseni Com. Moşniţa Nouă
Adresă
Urseni, comuna Moșnița Nouă, jud. Timiș · firmă radiată: afișăm doar localitatea
Cod poștal
307289
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20192,04 mil lei▼ 44,5% față de 2018
Cifră de afaceriProfit net
918 mii1,84 mil2,75 mil3,67 mil2017 · cifră de afaceri: 1.638.532 lei2017 · profit net: 1.190.176 lei20172018 · cifră de afaceri: 3.670.641 lei2018 · profit net: 1.837.492 lei20182019 · cifră de afaceri: 2.036.205 lei2,04 mil2019 · profit net: 323.932 lei2019
Salariați
12▼ 29,4%
20172019
Datorii totale
653 mii lei▲ 127,7%
20172019

Indicatori 2019

Marjă netă
15,9%
Creștere CA an/an
-44,5%
CA / salariat
169.684 lei
Datorii / active
135%

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20192.036.205−44,5%323.932−82,4%15,9%652.928482.011-170.91712
20183.670.641+124%1.837.492+54,4%50,1%286.7903.209.3952.922.60517
20171.638.5321.190.17672,6%183.9431.374.3191.190.3768

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2017–2019). Ultima actualizare: 2026-10-18.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
AFRIM METI SRL35799033în funcțiune
HASI AF TRIMI S.R.L.41463452în funcțiune
LEMAR ENERGY DRINK SRL32967574în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 4 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 1 active, cifră de afaceri cumulată 3,86 mil lei, 11 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · Timiș

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

14

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 14 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre HASI A.F. CONSTRUCT S.R.L.

Este HASI A.F. CONSTRUCT S.R.L. o firmă activă?

Nu. HASI A.F. CONSTRUCT S.R.L. figurează ca radiată (verificare ANAF din 18.10.2026).

Ce cifră de afaceri are HASI A.F. CONSTRUCT S.R.L.?

În 2019, HASI A.F. CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.036.205 lei, în scădere cu 44,5% față de 2018, și un profit net de 323.932 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are HASI A.F. CONSTRUCT S.R.L.?

În 2019, HASI A.F. CONSTRUCT S.R.L. a raportat un număr mediu de 12 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Are HASI A.F. CONSTRUCT S.R.L. datorii la ANAF?

HASI A.F. CONSTRUCT S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul HASI A.F. CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul social declarat al HASI A.F. CONSTRUCT S.R.L. este în Urseni, comuna Moșnița Nouă, jud. Timiș.

Ce activitate are HASI A.F. CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală declarată a HASI A.F. CONSTRUCT S.R.L. este „Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri” (cod CAEN 4334).

Când a fost înființată HASI A.F. CONSTRUCT S.R.L.?

HASI A.F. CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată pe 11.01.2017, cu numărul de ordine în registrul comerțului J35/2603/2019.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HASI A.F. CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala