identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

EPURAN MEDICAL S.R.L.

CAEN 8621 — Activități de asistență medicală generală
CUI 36954917J15/63/2017Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
735mii lei
▲ 24,7% vs. 2023
Profit net · 2024
536mii lei
▲ 42,2% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2024, EPURAN MEDICAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 735.281 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 24,7%. Rezultatul net a fost un profit de 535.671 lei. Datoriile totale au crescut cu 16,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36954917
Nr. Reg. Comerțului
J15/63/2017 · EUID ROONRC.J15/63/2017
Cod CAEN
8621 — Activități de asistență medicală generală
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-01-27 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
DÂMBOVIŢA
Localitate
Mun. Târgovişte
Adresă
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. LT. PÂRVAN POPESCU, NR.44 · 3 firme aici
Cod poștal
130078
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-24 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2024)
735.281 lei
▲ 24,7%
Profit net
535.671 lei
▲ 42,2%
Datorii
57.061 lei
▲ 16,0%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 456.266 lei2023: 589.730 lei2024: 735.281 lei735 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 236.049 lei2023: 376.815 lei2024: 535.671 lei536 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 22023: 12024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
72,9%
Creștere CA an/an
+24,7%
CA / salariat
735.281 lei
Datorii / active
20%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
238,5%
Creștere medie anuală (2019–2024)
+19,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024735.281 lei535.671 lei57.061 lei281.688 lei224.627 lei1
2023589.730 lei376.815 lei49.172 lei188.129 lei138.957 lei1
2022456.266 lei236.049 lei225.814 lei417.956 lei192.142 lei2
🔒 Încă 3 ani de istoric (2019–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-24.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

DS
DR SEBASTIAN BĂRBULESCU S.R.L.
CUI 49349322 · Activități de asistență stomatologică
EA
ELDO-AS-COM SRL
CUI 24839345 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
INALCO SRL920174radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală generală · Dâmbovița

IS
INADO S.R.L.
CUI 50712242 · Mun. Târgovişte
AA
ANIZA A MEDICAL CENTRE S.R.L.
CUI 49426573 · Mun. Târgovişte
PF
PRO FERTILITY CLINIC S.R.L.
CUI 39474646 · Mun. Târgovişte
DA
DR AMUZA SIMONA-DANIELA S.R.L.
CUI 37863426 · Mun. Târgovişte
SA
SANOMED ANGE S.R.L.
CUI 37640211 · Mun. Târgovişte
CD
CLINICMED DIAG S.R.L.
CUI 36574985 · Mun. Târgovişte

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EPURAN MEDICAL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →