identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

ANIZA A MEDICAL CENTRE S.R.L.

CAEN 8621 — Activități de asistență medicală generală
CUI 49426573J15/65/2024Neplătitor TVAVerificat ANAF 17.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
192mii lei
▲ 90,4% vs. 2024
Profit net · 2025
−35mii lei
▼ 864,7% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
2ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, ANIZA A MEDICAL CENTRE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 191.993 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 90,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 35.337 lei. Datoriile totale au crescut cu 799,7% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (42.149 lei) depășesc activele totale (11.640 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-30.509 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-35.337 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
49426573
Nr. Reg. Comerțului
J15/65/2024 · EUID ROONRC.J15/65/2024
Cod CAEN
8621 — Activități de asistență medicală generală
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-01-17 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
DÂMBOVIŢA
Localitate
Mun. Târgovişte
Adresă
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. NICOLAE FILIPESCU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
130044

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. CĂLIN TUDOR DENTAL S.R.L. · 27 m · CAEN 8623 · +1 firme la aceeași adresă
  2. VENTURO COM S.R.L. · 38 m · CAEN 4711 · +2 firme la aceeași adresă
  3. REGEO STUDIO S.R.L. · 69 m · CAEN 5812 · +1 firme la aceeași adresă
  4. EUROMOB PROD SRL · 88 m · CAEN 3100 · +1 firme la aceeași adresă
  5. GARI SERV SRL · 93 m · CAEN 9329 · +12 firme la aceeași adresă
  6. DANIMPEX SRL · 100 m · CAEN 2370 · +1 firme la aceeași adresă
  7. GRUP PRIETENI S.R.L. · 109 m · CAEN 7990 · +5 firme la aceeași adresă
  8. MISER 2008 S.R.L. · 110 m · CAEN 9329 · +6 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025192 mii lei▲ 90,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
48 mii96 mii144 mii192 mii2024 · cifră de afaceri: 100.833 lei2024 · profit net: 4.621 lei20242025 · cifră de afaceri: 191.993 lei192 mii2025 · profit net: -35.337 lei2025
Salariați
—
Datorii totale
42 mii lei▲ 799,7%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 8621 · 2.360 firme · mai sus decât 21% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Dâmbovița · mai sus decât 45% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-18,4% marjă · mai sus decât 6% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-18,4%
Creștere CA an/an
+90,4%
Datorii / active
362%
Grad de îndatorare
362%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025191.993+90,4%-35.337−865%-18,4%42.14911.640-30.509—
2024100.8334.6214,6%4.6859.5064.821—

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-10-17.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală generală · Dâmbovița

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ANIZA A MEDICAL CENTRE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →