identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

LOREADY FOOD SRL

CAEN 1089 — Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
CUI 37108606J40/2235/2017Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
334mii lei
▼ 11,8% vs. 2022
Profit net · 2023
−116mii lei
▼ 29,9% vs. 2022
Salariați
2
— constant
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2023, LOREADY FOOD SRL a raportat o cifră de afaceri de 333.780 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 11,8%. Rezultatul net a fost o pierdere de 115.668 lei. Datoriile totale au crescut cu 63,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (105.986 lei) depășesc activele totale (33.072 lei) în 2023.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-72.914 lei) în bilanțul depus pe 2023.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2023 (-115.668 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37108606
Nr. Reg. Comerțului
J40/2235/2017 · EUID ROONRC.J40/2235/2017
Cod CAEN
1089 — Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-02-27 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. MIHAI EMINESCU, NR.137 · 4 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2023)
333.780 lei
▼ 11,8%
Profit net
-115.668 lei
▼ 29,9%
Datorii
105.986 lei
▲ 63,6%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 501.654 lei2022: 378.647 lei2023: 333.780 lei334 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: 19.807 lei2022: -89.061 lei2023: -115.668 lei−116 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 32022: 22023: 2220212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
-34,7%
Creștere CA an/an
-11,8%
CA / salariat
166.890 lei
Datorii / active
320%
Creștere medie anuală (2017–2023)
+14,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202367.479 €-23.384 €21.427 €6.686 €-14.741 €2
202276.784 €-18.060 €13.137 €21.807 €8.670 €2
2021101.946 €4.025 €62.667 €89.454 €26.787 €3
🔒 Încă 4 ani de istoric (2017–2020) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TS
THE SUITABLE TIME TRANSCOM SRL
CUI 14183080 · Transporturi terestre de călători, ocazionale
GP
GIULIANO PROD.COM. SRL
CUI 9357989 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
S2
SABY 2020 TRADING SRL
CUI 8703529 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
PATIREA DRIVER S.R.L.36979253radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. · Municipiul București

GB
GABIFLOR BISTRO S.R.L.
CUI 46141431 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SE
SARMIS EVOLUTION S.R.L.
CUI 44672330 · Sector 2 Mun. Bucureşti
HV
HOLISTIC VISION S.R.L.
CUI 44076027 · Sector 2 Mun. Bucureşti
HF
HAVIN FOOD PRODUCTION S.R.L.
CUI 43257394 · Sector 2 Mun. Bucureşti
LI
LYNN INTERNATIONAL S.R.L.
CUI 39299820 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AE
ANES EVOLUTION S.R.L.
CUI 38324128 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2022-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-17Statut TVAPlătitor TVANeplătitor TVA
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LOREADY FOOD SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →