identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

YOYO LIGHTING SRL

CAEN 4647 — Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat
CUI 37131315J2017000778231Plătitor TVA din 2018Verificat ANAF 28.10.2026ActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2017 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
2,60mil lei
▼ 8,2% vs. 2024
Profit net · 2025
27mii lei
▼ 84,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
9ani
din 2017
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

YOYO LIGHTING SRL (CUI 37131315, nr. J2017000778231) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Pantelimon, județul Ilfov, înființată în 2017. Activitatea principală: comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN 4647). Este plătitoare de TVA din 2018. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,60 mil lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 28.10.2026.

În anul 2025, YOYO LIGHTING SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.601.688 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 8,2%. Rezultatul net a fost un profit de 26.769 lei. Datoriile totale au scăzut cu 28,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37131315
Nr. Reg. Comerțului
J2017000778231 · EUID ROONRC.J2017000778231
Cod CAEN
4647 — Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-03-01 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Pantelimon
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. PANTELIMON, STR. LICURICILOR · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
77145
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-28 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 12 firme.

100 m250 m500 mN12345678
  1. ATLAS MOB DESIGN S.R.L. · 225 m · CAEN 3102
  2. EVA HOME APPLIANCE SRL · 232 m · CAEN 4643 · +1 firme la aceeași adresă
  3. TERRA RESIDENCE SOPOR S.R.L. · 247 m · CAEN 6812 · +4 firme la aceeași adresă
  4. BWM GROUP S.R.L. · 332 m · CAEN 4532
  5. PHIMADAL DISTRIBUTION SRL · 439 m · CAEN 4638 · +5 firme la aceeași adresă
  6. TKLC AUTO-SERV SRL · 516 m · CAEN 3312 · +1 firme la aceeași adresă
  7. PASTA AMORE S.R.L. · 645 m · CAEN 5610 · +9 firme la aceeași adresă
  8. SMART HOUSE ELECTRIC TOTAL S.R.L. · 665 m · CAEN 4647

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

9 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20252,60 mil lei▼ 8,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
1,03 mil2,05 mil3,08 mil4,11 mil2023 · cifră de afaceri: 4.109.154 lei2023 · profit net: 368.150 lei20232024 · cifră de afaceri: 2.833.080 lei2024 · profit net: 175.944 lei20242025 · cifră de afaceri: 2.601.688 lei2,60 mil2025 · profit net: 26.769 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
2,30 mil lei▼ 28,4%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4647 · 478 firme · mai sus decât 71% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Ilfov · mai sus decât 88% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
1,0% marjă · mai sus decât 39% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
1,0%
Creștere CA an/an
-8,2%
CA / salariat
2.601.688 lei
Datorii / active
73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3,2%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+36,1%/an
Grad de îndatorare
73%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.601.688−8,2%26.769−84,8%1,0%2.300.2383.133.545843.3541
20242.833.080−31,1%175.944−52,2%6,2%3.213.2844.020.946816.5851
20234.109.154368.1509,0%2.921.6093.555.315640.6412
Încă 6 ani de istoric (2017–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-28.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat · Ilfov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre YOYO LIGHTING SRL

Este YOYO LIGHTING SRL o firmă activă?

Da. YOYO LIGHTING SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 28.10.2026).

Este YOYO LIGHTING SRL plătitoare de TVA?

Da, YOYO LIGHTING SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 01.02.2018 (verificare ANAF din 28.10.2026). Codul de TVA este RO37131315.

Ce cifră de afaceri are YOYO LIGHTING SRL?

În 2025, YOYO LIGHTING SRL a avut o cifră de afaceri de 2.601.688 lei, în scădere cu 8,2% față de 2024, și un profit net de 26.769 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are YOYO LIGHTING SRL?

În 2025, YOYO LIGHTING SRL a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este YOYO LIGHTING SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care YOYO LIGHTING SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are YOYO LIGHTING SRL datorii la ANAF?

YOYO LIGHTING SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul YOYO LIGHTING SRL?

Sediul social declarat al YOYO LIGHTING SRL este în JUD. ILFOV, ORŞ. PANTELIMON, STR. LICURICILOR.

Ce activitate are YOYO LIGHTING SRL?

Activitatea principală declarată a YOYO LIGHTING SRL este „Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat” (cod CAEN 4647).

Când a fost înființată YOYO LIGHTING SRL?

YOYO LIGHTING SRL a fost înregistrată pe 01.03.2017, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2017000778231.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
YOYO LIGHTING SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala