identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

ALESSDAY PROSERV SRL

CAEN 1089 — Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
CUI 37166810J2017002889405Plătitor TVA din 2017Verificat ANAF 30.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2017 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,38mil lei
▼ 13,8% vs. 2024
Profit net · 2025
125mii lei
▲ 69,9% vs. 2024
Salariați
4
▼ 33,3% vs. 2024
Vechime
9ani
din 2017
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

ALESSDAY PROSERV SRL (CUI 37166810, nr. J2017002889405) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2017. Activitatea principală: fabricarea altor produse alimentare n.c.a. (CAEN 1089). Este plătitoare de TVA din 2017. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,38 mil lei și 4 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 30.10.2026.

În anul 2025, ALESSDAY PROSERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.376.648 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 13,8%. Rezultatul net a fost un profit de 125.402 lei. Datoriile totale au crescut cu 121,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37166810
Nr. Reg. Comerțului
J2017002889405 · EUID ROONRC.J2017002889405
Cod CAEN
1089 — Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-03-08 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR NICOLAE FILIMON
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
60302

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

7 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 14 firme.

100 mN1234567
  1. MAAL COMEXIM S.R.L. · 41 m · CAEN 4617 · +17 firme la aceeași adresă
  2. SALSAFIT SRL · 46 m · CAEN 9313 · +8 firme la aceeași adresă
  3. BEST CONT EXPERT SRL · 49 m · CAEN 6920 · +7 firme la aceeași adresă
  4. GOLF STUDIO SRL · 51 m · CAEN 4791
  5. MAVIDAN PRODCOM S.R.L. · 55 m · CAEN 5630
  6. LIBRA TOTAL S.R.L. · 62 m · CAEN 1812
  7. CABINET ENGINEERING SRL · 64 m · CAEN 7020 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

9 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,38 mil lei▼ 13,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
462 mii924 mii1,39 mil1,85 mil2023 · cifră de afaceri: 1.847.309 lei2023 · profit net: 89.880 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.596.481 lei2024 · profit net: 73.801 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.376.648 lei1,38 mil2025 · profit net: 125.402 lei2025
Salariați
4▼ 33,3%
20232025
Datorii totale
256 mii lei▲ 121,4%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 1089 · 281 firme · mai sus decât 56% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Municipiul București · mai sus decât 81% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
9,1% marjă · mai sus decât 59% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
9,1%
Creștere CA an/an
-13,8%
CA / salariat
344.162 lei
Datorii / active
61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
76,2%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+10,4%/an
Grad de îndatorare
61%
Angajați, în timp
4 → 4 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.376.648−13,8%125.402+69,9%9,1%255.789420.431164.6424
20241.596.481−13,6%73.801−17,9%4,6%115.508228.549113.0416
20231.847.30989.8804,9%109.637206.91697.2799
Încă 6 ani de istoric (2017–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-30.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Dosare în instanță

7
Dosare în care firma apare ca parte
7
Ca reclamant
2
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-04-243525/303/2025Tribunalul Bucurestianulare proces verbal de contravenţie OP NR. 0143378/19.02.2025ApelIntimat
2026-01-13223/303/2026Judecătoria Sectorul6bucurestiplângere contravenţională SERIA PBY NR. 0177115FondContestator
2025-10-0721344/303/2025Judecătoria Sectorul6bucurestiplângere contravenţională SERIA PBY NR. 0177115FondContestator
2025-02-263525/303/2025Judecătoria Sectorul6bucurestiplângere contravenţională OP NR. 0143378/19.02.2025FondContestator
2023-10-165085/303/2021Curtea De Apel BucurestipretenţiiRecursRecurent Reclamant
2022-09-015085/303/2021Tribunalul BucurestipretenţiiApelIntimat
2021-03-245085/303/2021Judecătoria Sectorul6bucurestipretenţiiFondReclamant

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre ALESSDAY PROSERV SRL

Este ALESSDAY PROSERV SRL o firmă activă?

Da. ALESSDAY PROSERV SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 30.10.2026).

Este ALESSDAY PROSERV SRL plătitoare de TVA?

Da, ALESSDAY PROSERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 01.09.2017 (verificare ANAF din 30.10.2026). Codul de TVA este RO37166810.

Ce cifră de afaceri are ALESSDAY PROSERV SRL?

În 2025, ALESSDAY PROSERV SRL a avut o cifră de afaceri de 1.376.648 lei, în scădere cu 13,8% față de 2024, și un profit net de 125.402 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are ALESSDAY PROSERV SRL?

În 2025, ALESSDAY PROSERV SRL a raportat un număr mediu de 4 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este ALESSDAY PROSERV SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care ALESSDAY PROSERV SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 31.08.2026.

Are ALESSDAY PROSERV SRL procese în instanță?

Da, ALESSDAY PROSERV SRL apare în 7 dosare pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are ALESSDAY PROSERV SRL datorii la ANAF?

ALESSDAY PROSERV SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul ALESSDAY PROSERV SRL?

Sediul social declarat al ALESSDAY PROSERV SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR NICOLAE FILIMON.

Ce activitate are ALESSDAY PROSERV SRL?

Activitatea principală declarată a ALESSDAY PROSERV SRL este „Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.” (cod CAEN 1089).

Când a fost înființată ALESSDAY PROSERV SRL?

ALESSDAY PROSERV SRL a fost înregistrată pe 08.03.2017, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2017002889405.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ALESSDAY PROSERV SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala