identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

PETRAMETRA MANAGEMENT S.R.L.

CAEN 4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
CUI 37242585J2017000088145Neplătitor TVAVerificat ANAF 16.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2017 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
76mii lei
▼ 21,7% vs. 2024
Profit net · 2025
25mii lei
▼ 29,9% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
9ani
din 2017
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, PETRAMETRA MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 76.387 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 21,7%. Rezultatul net a fost un profit de 24.794 lei. Datoriile totale au scăzut cu 56,6% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37242585
Nr. Reg. Comerțului
J2017000088145 · EUID ROONRC.J2017000088145
Cod CAEN
4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-03-21 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
COVASNA
Localitate
Mun. Sfântu Gheorghe
Adresă
JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. ORBÁN BALÁZS
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
520016
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. REFLEX SRL · 20 m · CAEN 1813
  2. KADREX SRL · 23 m · CAEN 2562
  3. PRO DRIVE TEAM S.R.L. · 66 m · CAEN 8553
  4. HI-FI SERVICE S.R.L. · 67 m · CAEN 4941
  5. ALIMIX S.R.L. · 75 m · CAEN 4711
  6. TILLA CONNEXION S.R.L. · 101 m · CAEN 6392
  7. BEST SPORT SOLUTIONS SRL · 118 m · CAEN 4719 · +1 firme la aceeași adresă
  8. A&T WATER SRL · 129 m · CAEN 4669

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

9 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202576 mii lei▼ 21,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
38 mii76 mii114 mii152 mii2023 · cifră de afaceri: 151.689 lei2023 · profit net: 64.225 lei20232024 · cifră de afaceri: 97.504 lei2024 · profit net: 35.384 lei20242025 · cifră de afaceri: 76.387 lei76 mii2025 · profit net: 24.794 lei2025
Salariați
—
20232024
Datorii totale
956 lei▼ 56,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4933 · 13.082 firme · mai sus decât 60% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Covasna · mai sus decât 23% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
32,5% marjă · mai sus decât 89% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
32,5%
Creștere CA an/an
-21,7%
Datorii / active
3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
85,1%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+5,7%/an
Grad de îndatorare
3%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2024, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202576.387−21,7%24.794−29,9%32,5%95630.08729.131—
202497.504−35,7%35.384−44,9%36,3%2.20237.82635.6241
2023151.68964.22542,3%6.99171.41664.4251
Încă 6 ani de istoric (2017–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-16.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · Covasna

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PETRAMETRA MANAGEMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →