identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

MAHAVI FINANCE S.R.L.

CAEN 6619 — Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii
CUI 37376757J40/5117/2017Plătitor TVA din 2025RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
895mii lei
▲ 47,1% vs. 2024
Profit net · 2025
118mii lei
▼ 14,5% vs. 2024
Salariați
4
▲ 33,3% vs. 2024
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2025, MAHAVI FINANCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 895.476 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 47,1%. Rezultatul net a fost un profit de 118.005 lei. Datoriile totale au crescut cu 2,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (1.836.652 lei) depășesc activele totale (1.419.418 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-414.338 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37376757
Nr. Reg. Comerțului
J40/5117/2017 · EUID ROONRC.J40/5117/2017
Cod CAEN
6619 — Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-04-12 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
895.476 lei
▲ 47,1%
Profit net
118.005 lei
▼ 14,5%
Datorii
1.836.652 lei
▲ 2,2%
Salariați
4
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 741.901 lei2024: 608.912 lei2025: 895.476 lei895 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 115.565 lei2024: 138.077 lei2025: 118.005 lei118 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 32025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
13,2%
Creștere CA an/an
+47,1%
CA / salariat
223.869 lei
Datorii / active
129%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+34,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025895.476 lei118.005 lei1.836.652 lei1.419.418 lei-414.338 lei4
2024608.912 lei138.077 lei1.797.516 lei1.263.277 lei-531.343 lei3
2023741.901 lei115.565 lei1.811.865 lei1.139.549 lei-669.420 lei4
🔒 Încă 5 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AGS AMANET ELECTRONICS SRL33079079radiată
SECOND HAND ELECTRONICS SRL33583270radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii · Municipiul București

GF
GOTAX FREE S.R.L.
CUI 55477423 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AT
ANBIA TEAM CAPITAL S.R.L.
CUI 54909949 · Sector 1 Mun. Bucureşti
GC
GALILEO CAPITAL STRUCTURE S.R.L.
CUI 54642522 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AF
AXIS FINANCE ADVISORY S.R.L.
CUI 54350889 · Sector 1 Mun. Bucureşti
HB
HOBART BROKER S.R.L.
CUI 54307005 · Sector 1 Mun. Bucureşti
PS
PAIDCLAIM S.R.L.
CUI 54243971 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MAHAVI FINANCE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →