identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

CARAMFIL INVESTMENTS SRL

CAEN 6811 — Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CUI 37396576J2017005297401Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
151mii lei
▲ 1,4% vs. 2024
Profit net · 2025
104mii lei
▲ 0,1% vs. 2024
Salariați
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2025, CARAMFIL INVESTMENTS SRL a raportat o cifră de afaceri de 151.350 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1,4%. Rezultatul net a fost un profit de 103.786 lei.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37396576
Nr. Reg. Comerțului
J2017005297401 · EUID ROONRC.J2017005297401
Cod CAEN
6811 — Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-04-14 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR NICOLAE G. CARAMFIL, NR.61A
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-25 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
151.350 lei
▲ 1,4%
Profit net
103.786 lei
▲ 0,1%
Datorii
1.497.453 lei
▲ 0,1%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 147.464 lei2024: 149.255 lei2025: 151.350 lei151 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 102.985 lei2024: 103.683 lei2025: 103.786 lei104 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
68,6%
Creștere CA an/an
+1,4%
Datorii / active
62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11,4%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+8,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025151.350 lei103.786 lei1.497.453 lei2.403.948 lei906.495 lei
2024149.255 lei103.683 lei1.495.615 lei2.298.324 lei802.709 lei
2023147.464 lei102.985 lei1.496.894 lei2.195.919 lei699.025 lei
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-25.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

12 firme afiliate · 8 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ALFA PROMANAGEMENT S.R.L.16867514radiată
DAGSA INVEST S.R.L.45143027radiată
JERRY'S PIZZA EST SRL10556918în funcțiune
JERRY'S PIZZA NORD SRL14509340în funcțiune
JERRY'S PIZZA ONE S.R.L.46507495radiată
JERRY'S PIZZA TWO S.R.L.45886021radiată
JERRY'S PIZZA VEST SRL10556926radiată
JP EVENTS S.R.L.52942230în funcțiune
JP ONE S.R.L.45867496radiată
JP TWO S.R.L.45873200radiată
ROMANIAN FRANCHISE SYSTEMS SRL3774405în funcțiune
RUETTE STAN S.R.L.45146279radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · Municipiul București

E2
ESTATE 25 LIMITED S.R.L.
CUI 55397049 · Sector 1 Mun. Bucureşti
BT
BUILDCARE TECHNICAL SERVICES S.R.L.
CUI 55370990 · Sector 1 Mun. Bucureşti
LP
LM PRIME INVEST S.R.L.
CUI 55249069 · Sector 1 Mun. Bucureşti
CI
CONNECT IMMO S.R.L.
CUI 55222624 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SI
SALERNO IMOBILIARE S.R.L.
CUI 54879295 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SR
STRUMOK RE S.R.L.
CUI 54844840 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

2

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-25AdresăMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. NICOLAE G. CARAMFIL, NR.61AMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR NICOLAE G. CARAMFIL, NR.61A
2026-08-25Cod CAEN68106811
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CARAMFIL INVESTMENTS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →