identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

PAM MIT LINE SRL

CAEN 8123 — Alte activități de curățenie
CUI 37441251J2017000308397Plătitor TVA din 2021Verificat ANAF 10.10.2026ActivăÎnregistrat ANF (fitosanitar)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2018 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
615mii lei
▲ 23,9% vs. 2024
Profit net · 2025
114mii lei
▲ 7.908,1% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Contracte publice
97
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, PAM MIT LINE SRL a raportat o cifră de afaceri de 614.834 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 23,9%. Rezultatul net a fost un profit de 113.842 lei. Datoriile totale au crescut cu 343,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37441251
Nr. Reg. Comerțului
J2017000308397 · EUID ROONRC.J2017000308397
Cod CAEN
8123 — Alte activități de curățenie
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-04-25 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Mun. Focşani
Adresă
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. HOREA,CLOŞCA ŞI CRIŞAN · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
620105
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

8 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 2025615 mii lei▲ 23,9% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
154 mii307 mii461 mii615 mii2023 · cifră de afaceri: 596.982 lei2023 · profit net: 156.845 lei20232024 · cifră de afaceri: 496.333 lei2024 · profit net: -1.458 lei20242025 · cifră de afaceri: 614.834 lei615 mii2025 · profit net: 113.842 lei2025
Salariați
3
20232025
Datorii totale
91 mii lei▲ 343,8%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 8123 · 783 firme · mai sus decât 75% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Vrancea · mai sus decât 74% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
18,5% marjă · mai sus decât 43% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
18,5%
Creștere CA an/an
+23,9%
CA / salariat
204.945 lei
Datorii / active
27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
46,2%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+23,5%/an
Grad de îndatorare
27%
Angajați, în timp
3 → 3 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025614.834+23,9%113.84218,5%91.425337.905246.4803
2024496.333−16,9%-1.458−101%-0,3%20.602264.352243.7503
2023596.982156.84526,3%153.850480.580326.7303
Încă 5 ani de istoric (2018–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-10.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

2

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator înregistrat ANF pentru servicii cu produse de protecția plantelor
prestări servicii; sediu: Focsani, Str. Horia Closca și Crisan , nr. 13, bl. 13, ap.11, judetul Vrancea; punct de lucru: Focsani, str.Marasesti, nr.76 , corp C, judetul Vrancea
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
—valabil—Autoritatea Națională Fitosanitară (ANF)
lista din 04.10.2026
Operator înregistrat ANF pentru utilizarea produselor de protecția plantelor
utilizare; sediu: Focsani, Str. Horia Closca și Crisan , nr. 13, bl. 13, ap.11, judetul Vrancea; punct de lucru: Focsani, str.Marasesti, nr.76 , corp C, judetul Vrancea
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
—valabil—Autoritatea Națională Fitosanitară (ANF)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

97

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
97
Valoare totală
370.115 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
MERCUR BUILDINGS S.R.L.41795184în funcțiune
RATCOM SRL2716066în funcțiune
TV CORONA SRL28348693radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 8 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 4 județe: 4 active, cifră de afaceri cumulată 808 mii lei, 4 salariați, 4 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Alte activități de curățenie · Vrancea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PAM MIT LINE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →