identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

SEVEN HILLS MANAGEMENT SRL

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 37512956J40/6380/2017Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
162mii lei
▼ 95,3% vs. 2024
Profit net · 2025
13mii lei
▼ 98,6% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2025, SEVEN HILLS MANAGEMENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 161.601 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 95,3%. Rezultatul net a fost un profit de 13.093 lei. Datoriile totale au scăzut cu 99,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37512956
Nr. Reg. Comerțului
J40/6380/2017 · EUID ROONRC.J40/6380/2017
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-05-08 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. LUCIAN BLAGA, NR.4, CAMERA 2, BL.M110, SC.2, ET.7
Cod poștal
31573
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
161.601 lei
▼ 95,3%
Profit net
13.093 lei
▼ 98,6%
Datorii
2.926 lei
▼ 99,3%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 553.917 lei2024: 3.452.892 lei2025: 161.601 lei162 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 396.259 lei2024: 962.726 lei2025: 13.093 lei13 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
8,1%
Creștere CA an/an
-95,3%
CA / salariat
161.601 lei
Datorii / active
1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3,0%
Creștere medie anuală (2022–2025)
-3,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025161.601 lei13.093 lei2.926 lei435.318 lei432.392 lei1
20243.452.892 lei962.726 lei390.635 lei1.543.961 lei1.153.326 lei1
2023553.917 lei396.259 lei54.179 lei579.052 lei524.873 lei1
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Municipiul București

ES
EDILNET S.R.L.
CUI 51177890 · Sector 3 Mun. Bucureşti
SL
STYLE LUXE CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51080306 · Sector 3 Mun. Bucureşti
OC
OMEGA CONTSTRUCT & IDEAS S.R.L.
CUI 51056561 · Sector 3 Mun. Bucureşti
FC
FLORENT CONSTRUCT EXPERTS S.R.L.
CUI 50997794 · Sector 3 Mun. Bucureşti
TI
TICA INDUSTRIAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50991422 · Sector 3 Mun. Bucureşti
WD
WILLY DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 50934702 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-09-10.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SEVEN HILLS MANAGEMENT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →