identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

GLAM STYLE AVENUE S.R.L.

CAEN 9602 — Coafură și alte activități de înfrumusețare
CUI 37699251J12/3351/2017Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
165mii lei
▼ 36,3% vs. 2024
Profit net · 2025
−8.426lei
▼ 235,4% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2025, GLAM STYLE AVENUE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 165.497 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 36,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 8.426 lei. Datoriile totale au scăzut cu 2,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-20.156 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-8.426 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37699251
Nr. Reg. Comerțului
J12/3351/2017 · EUID ROONRC.J12/3351/2017
Cod CAEN
9602 — Coafură și alte activități de înfrumusețare
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9621, 9622. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-06-06 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. POTAISA, NR.7 · 2 firme aici
Cod poștal
400090

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
165.497 lei
▼ 36,3%
Profit net
-8.426 lei
▼ 235,4%
Datorii
63.491 lei
▼ 2,2%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 49.034 lei2024: 259.915 lei2025: 165.497 lei165 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 2.109 lei2024: 6.223 lei2025: -8.426 lei−8.42620232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-5,1%
Creștere CA an/an
-36,3%
CA / salariat
82.749 lei
Datorii / active
91%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+36,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025165.497 lei-8.426 lei63.491 lei69.414 lei-20.156 lei2
2024259.915 lei6.223 lei64.915 lei105.694 lei-11.730 lei2
202349.034 lei2.109 lei69.129 lei130.115 lei-17.952 lei2
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

PD
PROIECT DE FRUMUSETE SRL
CUI 37844130 · Coafură și alte activități de înfrumusețare

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
ELLE PREGATIRE PROFESIONALA IN INFRUMUSETARE SRL2865920în funcțiune
L M SERCOM SRL2887929în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Coafură și alte activități de înfrumusețare · Cluj

BT
BEAUTY TIME TOUCH S.R.L.
CUI 50985820 · Mun. Cluj-Napoca
VR
V RAUL TISA S.R.L.
CUI 50977550 · Mun. Cluj-Napoca
HW
HILLTOP WELLNESS AND SPA S.R.L.
CUI 50949398 · Mun. Cluj-Napoca
OV
ONE VISION STUDIO S.R.L.
CUI 50860478 · Mun. Cluj-Napoca
GS
GLITZ STUDIO S.R.L.
CUI 50836828 · Mun. Cluj-Napoca
RB
REBY BEAUTY PLACE S.R.L.
CUI 50719305 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2022-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GLAM STYLE AVENUE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →