identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

IONY & AMY FACTORY S.R.L.

CAEN 3100 — Fabricarea de mobilă
CUI 37754682J2017000483313Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
209mii lei
▼ 27,2% vs. 2023
Profit net · 2024
3.772lei
▼ 96,1% vs. 2023
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2023
Contracte publice
12
SEAP · activ 2026
În anul 2024, IONY & AMY FACTORY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 209.212 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 27,2%. Rezultatul net a fost un profit de 3.772 lei. Datoriile totale au crescut cu 674,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37754682
Nr. Reg. Comerțului
J2017000483313 · EUID ROONRC.J2017000483313
Cod CAEN
3100 — Fabricarea de mobilă
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-06-14 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SĂLAJ
Localitate
Sat Panic Com. Hereclean
Adresă
JUD. SĂLAJ, SAT PANIC COM. HERECLEAN, G PANIC, NR.1/S
Cod poștal
457171

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2024)
209.212 lei
▼ 27,2%
Profit net
3.772 lei
▼ 96,1%
Datorii
266.362 lei
▲ 674,5%
Salariați
3
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 235.519 lei2023: 287.350 lei2024: 209.212 lei209 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 134.000 lei2023: 95.522 lei2024: 3.772 lei3.77220222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 12023: 22024: 3320222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
1,8%
Creștere CA an/an
-27,2%
CA / salariat
69.737 lei
Datorii / active
59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2,4%
Creștere medie anuală (2017–2024)
+90,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024209.212 lei3.772 lei266.362 lei454.837 lei157.407 lei3
2023287.350 lei95.522 lei34.391 lei249.918 lei153.635 lei2
2022235.519 lei134.000 lei31.433 lei248.217 lei134.200 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2017–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Contracte publice (SEAP)

12

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
12
Valoare totală
661.140 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
PAM CLEANING S.R.L.46755865în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de mobilă · Sălaj

CW
CODE WOOD S.R.L.
CUI 44021200 · Sat Panic Com. Hereclean
DR
DENI ROX SRL
CUI 14913240 · Sat Panic Com. Hereclean
NS
NOOKA S.R.L.
CUI 55420559 · Sat Negreni Com. Ileanda
NS
NEOMOB S.R.L.
CUI 54724932 · Sat Buzaş Com. Rus
OS
ORIUM S.R.L.
CUI 54215343 · Sat Bocşa Com. Bocşa
NS
NUCUM S.R.L.
CUI 54148317 · Sat Bocşa Com. Bocşa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

14

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 14 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IONY & AMY FACTORY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →