identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

CREATIVE DENTAL VISION SRL

CAEN 8623 — Activități de asistență stomatologică
CUI 37949692J2017001005011Neplătitor TVAVerificat ANAF 30.10.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
3,01mil lei
▲ 4,1% vs. 2024
Profit net · 2025
209mii lei
▼ 69,2% vs. 2024
Salariați
10
▲ 11,1% vs. 2024
Vechime
9ani
din 2017
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

CREATIVE DENTAL VISION SRL (CUI 37949692, nr. J2017001005011) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Alba Iulia, județul Alba, înființată în 2017. Activitatea principală: activități de asistență stomatologică (CAEN 8623). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,01 mil lei și 10 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 30.10.2026.

În anul 2025, CREATIVE DENTAL VISION SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.006.605 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 4,1%. Rezultatul net a fost un profit de 209.441 lei. Datoriile totale au scăzut cu 75,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 10.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37949692
Nr. Reg. Comerțului
J2017001005011 · EUID ROONRC.J2017001005011
Cod CAEN
8623 — Activități de asistență stomatologică
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-07-12 (9 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ALBA
Localitate
Mun. Alba Iulia
Adresă
JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, STR. MIHAI EMINESCU · 3 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
510104
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2 firme.

100 mN12345678
  1. ECOŞES ELECTRIC S.R.L. · 76 m · CAEN 4941
  2. SMART GENERAL INVEST DESIGNE S.R.L. · 92 m · CAEN 5610
  3. IPEC COVACIU SRL · 94 m · CAEN 2341 · +3 firme la aceeași adresă
  4. CESIRO NET S.R.L. · 95 m · CAEN 4791
  5. VARVI STYLL SRL · 98 m · CAEN 1421 · +2 firme la aceeași adresă
  6. ELIZA COMPANY SRL · 104 m
  7. PRESTAGRARIA SRL · 104 m · CAEN 7022 · +2 firme la aceeași adresă
  8. GABI S.R.L. · 113 m · CAEN 2369

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

9 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20253,01 mil lei▲ 4,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
752 mii1,50 mil2,25 mil3,01 mil2023 · cifră de afaceri: 2.363.959 lei2023 · profit net: 173.312 lei20232024 · cifră de afaceri: 2.888.641 lei2024 · profit net: 680.460 lei20242025 · cifră de afaceri: 3.006.605 lei3,01 mil2025 · profit net: 209.441 lei2025
Salariați
10▲ 11,1%
20232025
Datorii totale
291 mii lei▼ 75,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 8623 · 10.338 firme · mai sus decât 96% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Alba · mai sus decât 91% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
7,0% marjă · mai sus decât 37% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
7,0%
Creștere CA an/an
+4,1%
CA / salariat
300.661 lei
Datorii / active
10%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
8,4%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+10,4%/an
Grad de îndatorare
11%
Angajați, în timp
10 → 10 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.006.605+4,1%209.441−69,2%7,0%291.0412.772.5132.481.47210
20242.888.641+22,2%680.460+293%23,6%1.180.1534.110.4792.930.3269
20232.363.959173.3127,3%1.522.7014.392.1332.869.43210
Încă 6 ani de istoric (2017–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-30.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
IMPLANT VISION S.R.L.46676109în funcțiune
SEY MONDO SRL16659823radiată

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 2 active, cifră de afaceri cumulată 4,91 mil lei, 12 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de asistență stomatologică · Alba

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-09-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre CREATIVE DENTAL VISION SRL

Este CREATIVE DENTAL VISION SRL o firmă activă?

Da. CREATIVE DENTAL VISION SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 30.10.2026).

Este CREATIVE DENTAL VISION SRL plătitoare de TVA?

Nu, CREATIVE DENTAL VISION SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 30.10.2026).

Ce cifră de afaceri are CREATIVE DENTAL VISION SRL?

În 2025, CREATIVE DENTAL VISION SRL a avut o cifră de afaceri de 3.006.605 lei, în creștere cu 4,1% față de 2024, și un profit net de 209.441 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are CREATIVE DENTAL VISION SRL?

În 2025, CREATIVE DENTAL VISION SRL a raportat un număr mediu de 10 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este CREATIVE DENTAL VISION SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care CREATIVE DENTAL VISION SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 07.09.2026.

Are CREATIVE DENTAL VISION SRL datorii la ANAF?

CREATIVE DENTAL VISION SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul CREATIVE DENTAL VISION SRL?

Sediul social declarat al CREATIVE DENTAL VISION SRL este în JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, STR. MIHAI EMINESCU.

Ce activitate are CREATIVE DENTAL VISION SRL?

Activitatea principală declarată a CREATIVE DENTAL VISION SRL este „Activități de asistență stomatologică” (cod CAEN 8623).

Când a fost înființată CREATIVE DENTAL VISION SRL?

CREATIVE DENTAL VISION SRL a fost înregistrată pe 12.07.2017, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2017001005011.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CREATIVE DENTAL VISION  SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala