identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

LUC STONE STYLE S.R.L.

CAEN 2369 — Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
CUI 38050472J12/5179/2017Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
408mii lei
▲ 21,7% vs. 2022
Profit net · 2023
27mii lei
▲ 633,6% vs. 2022
Salariați
3
— constant
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2023, LUC STONE STYLE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 408.406 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 21,7%. Rezultatul net a fost un profit de 26.601 lei. Datoriile totale au scăzut cu 25,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Datorii peste active — Datoriile (184.365 lei) depășesc activele totale (125.215 lei) în 2023.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-58.694 lei) în bilanțul depus pe 2023.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38050472
Nr. Reg. Comerțului
J12/5179/2017 · EUID ROONRC.J12/5179/2017
Cod CAEN
2369 — Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 2366. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-08-01 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Turda
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Sat Copăceni Com. Sănduleşti
Adresă
JUD. CLUJ, SAT COPĂCENI COM. SĂNDULEŞTI, COPĂCENI, NR.50
Cod poștal
407501

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2023)
408.406 lei
▲ 21,7%
Profit net
26.601 lei
▲ 633,6%
Datorii
184.365 lei
▼ 25,4%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 226.956 lei2022: 335.648 lei2023: 408.406 lei408 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: -55.069 lei2022: 3.626 lei2023: 26.601 lei27 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 22022: 32023: 3320212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
6,5%
Creștere CA an/an
+21,7%
CA / salariat
136.135 lei
Datorii / active
147%
Creștere medie anuală (2017–2023)
+94,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023408.406 lei26.601 lei184.365 lei125.215 lei-58.694 lei3
2022335.648 lei3.626 lei247.191 lei161.603 lei-85.295 lei3
2021226.956 lei-55.069 lei230.207 lei168.324 lei-61.883 lei2
🔒 Încă 4 ani de istoric (2017–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
LUC STONE&BRICKS S.R.L.49354051în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos · Cluj

O&
OVI & SEBI MONUMENTE FUNERARE S.R.L.
CUI 44148948 · Sat Viişoara Com. Viişoara
PO
PIEDRAS ORNAMENTAL S.R.L.
CUI 42354151 · Mun. Turda
SS
SPARKFLOOR S.R.L.
CUI 39694080 · Sat Făgetu Ierii Com. Iara
FC
FABRO CIMENT S.R.L.-D.
CUI 39614979 · Mun. Cluj-Napoca
TM
TCL MONUMENT CONSTRUCT SRL-D
CUI 37443155 · Sat Rediu Com. Aiton
PC
PRO CURB DESIGN S.R.L.
CUI 15719897 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LUC STONE STYLE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →