identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

IPLUS PROTECT SRL

CAEN 7499 — Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
CUI 38050626J2017001389331Plătitor TVA din 2021TVA la încasareVerificat ANAF 16.10.2026RO e-Facturatopssm.roActivăAutorizat ISCIR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2017 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
2,00mil lei
▲ 30,9% vs. 2024
Profit net · 2025
1,04mil lei
▼ 0,4% vs. 2024
Salariați
6
▲ 50,0% vs. 2024
Contracte publice
32
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, IPLUS PROTECT SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.000.874 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 30,9%. Rezultatul net a fost un profit de 1.044.647 lei. Datoriile totale au crescut cu 28,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38050626
Nr. Reg. Comerțului
J2017001389331 · EUID ROONRC.J2017001389331
Cod CAEN
7499 — Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-08-01 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Sat Şcheia Com. Şcheia
Adresă
JUD. SUCEAVA, SAT ŞCHEIA COM. ŞCHEIA, STR. PETRU I MUŞAT · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
727525
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
topssm.ro
Email
office@topssm.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. CLINICA SYSTEMS S.R.L. · 18 m · CAEN 6220
  2. NLDATA S.R.L. · 69 m · CAEN 6201 · +1 firme la aceeași adresă
  3. POENARI PEN COMPANY S.R.L. · 90 m · CAEN 3299
  4. CRISPOP BUCOVINA TRANSPORT S.R.L. · 129 m · CAEN 4941
  5. AUDIOMASTER PROD S.R.L. · 131 m · CAEN 2640
  6. DISCIF SERVICII S.R.L. · 134 m · CAEN 4322
  7. RAM-LUC COM SRL · 139 m · CAEN 4941 · +1 firme la aceeași adresă
  8. POLMAR SPEED S.R.L. · 142 m · CAEN 4941

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

9 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20252,00 mil lei▲ 30,9% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
500 mii1,00 mil1,50 mil2,00 mil2023 · cifră de afaceri: 1.092.259 lei2023 · profit net: 708.386 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.528.853 lei2024 · profit net: 1.048.810 lei20242025 · cifră de afaceri: 2.000.874 lei2,00 mil2025 · profit net: 1.044.647 lei2025
Salariați
6▲ 50,0%
20232025
Datorii totale
901 mii lei▲ 28,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 7499 · 3.318 firme · mai sus decât 95% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Suceava · mai sus decât 85% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
52,2% marjă · mai sus decât 74% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
52,2%
Creștere CA an/an
+30,9%
CA / salariat
333.479 lei
Datorii / active
46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97,0%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+54,4%/an
Grad de îndatorare
46%
Angajați, în timp
3 → 6 (2021–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.000.874+30,9%1.044.647−0,4%52,2%901.0511.971.3161.077.4166
20241.528.853+40,0%1.048.810+48,1%68,6%700.5791.745.8201.049.0504
20231.092.259708.38664,9%45.113760.305718.4924
Încă 6 ani de istoric (2017–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-16.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator RSVTI (persoană juridică) autorizat ISCIR
IT ISCIR Iasi; 4 autorizații în istoric
IS/ORD130/0084/0/15.04.2025valabil14.04.2028ISCIR
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

32

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
5
Valoare totală
127.950 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
27
Valoare totală
213.960 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
PROT CONSULTING SRL22677069în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 2,27 mil lei, 9 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IPLUS PROTECT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →