identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

M&V MOBELHAUS SRL

CAEN 4759 — Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
CUI 38070976J06/975/2017Plătitor TVA din 2017TVA la încasareVerificat ANAF 12.10.2026RO e-FacturaActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2017 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
2,98mil lei
▲ 22,7% vs. 2024
Profit net · 2025
123mii lei
▲ 56,1% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Vechime
9ani
din 2017
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, M&V MOBELHAUS SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.977.547 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 22,7%. Rezultatul net a fost un profit de 123.017 lei. Datoriile totale au crescut cu 72,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38070976
Nr. Reg. Comerțului
J06/975/2017 · EUID ROONRC.J06/975/2017
Cod CAEN
4759 — Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4752, 4755, 4769, 4792. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-08-07 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
BISTRIŢA-NĂSĂUD
Localitate
Mun. Bistriţa
Adresă
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. GEORGE BARIŢIU · 3 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
420128
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

6 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 5 firme.

100 m250 m500 mN123456
  1. REFRESH TIME SRL · 310 m · CAEN 4778 · +25 firme la aceeași adresă
  2. ELYSIUM DENTAL RADIOLOGY S.R.L. · 326 m · CAEN 8691
  3. BIA SI COM SRL · 429 m · CAEN 4754
  4. GHEORGHITA COM S.R.L. · 442 m · CAEN 4662
  5. DROGOBATA SRL · 454 m · CAEN 129 · +9 firme la aceeași adresă
  6. TUDU JOHN SRL · 471 m · CAEN 4932

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

9 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20252,98 mil lei▲ 22,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
744 mii1,49 mil2,23 mil2,98 mil2023 · cifră de afaceri: 2.175.857 lei2023 · profit net: 147.555 lei20232024 · cifră de afaceri: 2.426.507 lei2024 · profit net: 78.814 lei20242025 · cifră de afaceri: 2.977.547 lei2,98 mil2025 · profit net: 123.017 lei2025
Salariați
3
20232025
Datorii totale
828 mii lei▲ 72,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4759 · 504 firme · mai sus decât 93% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Bistrița-Năsăud · mai sus decât 91% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
4,1% marjă · mai sus decât 62% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
4,1%
Creștere CA an/an
+22,7%
CA / salariat
992.516 lei
Datorii / active
47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13,0%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+71,0%/an
Grad de îndatorare
47%
Angajați, în timp
2 → 3 (2021–2025, +50%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.977.547+22,7%123.017+56,1%4,1%827.9761.771.221943.2453
20242.426.507+11,5%78.814−46,6%3,2%480.1151.322.643842.5283
20232.175.857147.5556,8%286.0981.071.720785.6223
Încă 6 ani de istoric (2017–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
M.G. TETATEHNIC SRL3696544în funcțiune
NOVAKLAR CONFORT IMPEX SRL32191634în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 3 active, cifră de afaceri cumulată 3,73 mil lei, 4 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate · Bistrița-Năsăud

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
M&V MOBELHAUS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →