identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

TIMOVLADIAN FACTORY SRL

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 38127029J05/2381/2017Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172022 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2022
289mii lei
▲ 271,0% vs. 2021
Profit net · 2022
233mii lei
▲ 212,0% vs. 2021
Salariați
Contracte publice
3
SEAP · activ 2020
În anul 2022, TIMOVLADIAN FACTORY SRL a raportat o cifră de afaceri de 289.389 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 271,0%. Rezultatul net a fost un profit de 233.378 lei. Datoriile totale au crescut cu 79,9% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Adresă cu multe firme — 37 firme la aceeași adresă.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38127029
Nr. Reg. Comerțului
J05/2381/2017 · EUID ROONRC.J05/2381/2017
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-08-23 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
BIHOR
Localitate
Mun. Oradea
Adresă
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. GRĂDINA DE FRAGI, NR.5 · 37 firme aici
Cod poștal
410532
Contact declarat
11 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2022)
289.389 lei
▲ 271,0%
Profit net
233.378 lei
▲ 212,0%
Datorii
137.210 lei
▲ 79,9%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 285.000 lei2021: 78.000 lei2022: 289.389 lei289 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 214.774 lei2021: 74.809 lei2022: 233.378 lei233 mii20202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
80,6%
Creștere CA an/an
+271,0%
Datorii / active
14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
27,6%
Creștere medie anuală (2017–2022)
+8,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022289.389 lei233.378 lei137.210 lei982.032 lei844.822 lei
202178.000 lei74.809 lei76.289 lei869.733 lei793.444 lei
2020285.000 lei214.774 lei84.503 lei803.138 lei718.635 lei0
🔒 Încă 3 ani de istoric (2017–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Contracte publice (SEAP)

3

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
3
Valoare totală
615.000 lei
Ultimul an
2020

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

36

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SN
SENTEURS NATURELLES S.R.L.
CUI 41802796 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
IG
IOV GUEST TEAM S.R.L.
CUI 40580276 · Lucrări de pregătire a terenului
ZS
ZOLBUILDING S.R.L.
CUI 40541153 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
TL
TEAM LEADER S.R.L.
CUI 40495138 · Lucrări de pregătire a terenului
SE
SINTETIC EXPERT S.R.L.
CUI 40492824 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
IG
IOV GUEST S.R.L.
CUI 40492816 · Lucrări de pregătire a terenului

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Bihor

RC
RIMPA CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51086724 · Mun. Oradea
HS
HAYVEN S.R.L.
CUI 51080039 · Mun. Oradea
TS
TREMOMAR S.R.L.
CUI 51053336 · Mun. Oradea
MS
MEMENTOMINT SOLUTIONS S.R.L.
CUI 51040085 · Mun. Oradea
T&
TFN & PCN MOBILITY S.R.L.
CUI 50985188 · Mun. Oradea
AC
ANHOR CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50933308 · Mun. Oradea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TIMOVLADIAN FACTORY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →