identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

ORIZONT COMPLET FAVORIT SRL

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 38173610J10/1099/2017Plătitor TVA din 2017TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
289mii lei
▼ 17,0% vs. 2024
Profit net · 2025
67mii lei
▼ 56,3% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
8ani
din 2017
În anul 2025, ORIZONT COMPLET FAVORIT SRL a raportat o cifră de afaceri de 288.779 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 17,0%. Rezultatul net a fost un profit de 67.036 lei. Datoriile totale au crescut cu 137,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38173610
Nr. Reg. Comerțului
J10/1099/2017 · EUID ROONRC.J10/1099/2017
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-09-04 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BUZĂU
Localitate
Sat Măteşti Com. Săpoca
Adresă
JUD. BUZĂU, SAT MĂTEŞTI COM. SĂPOCA, STR. LUNCII, NR.35
Cod poștal
127541
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
288.779 lei
▼ 17,0%
Profit net
67.036 lei
▼ 56,3%
Datorii
193.173 lei
▲ 137,0%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 61.032 lei2024: 347.929 lei2025: 288.779 lei289 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -40.937 lei2024: 153.426 lei2025: 67.036 lei67 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
23,2%
Creștere CA an/an
-17,0%
CA / salariat
144.390 lei
Datorii / active
46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
29,0%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+40,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025288.779 lei67.036 lei193.173 lei421.599 lei231.212 lei2
2024347.929 lei153.426 lei81.503 lei245.678 lei164.175 lei2
202361.032 lei-40.937 lei102.261 lei113.009 lei10.748 lei2
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Buzău

BI
BUCUR IONUŢ EXPERT CONSTRUCT S.R.L.
CUI 43518236 · Sat Măteşti Com. Săpoca
PS
P&P STONE EXECUTION S.R.L.
CUI 51073740 · Mun. Buzău
SE
SIMON ECHILIBRU CONS S.R.L.
CUI 50952539 · Mun. Râmnicu Sărat
PC
P.C. RAREŞ CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50952490 · Sat Găvăneşti Com. Săgeata
TC
TCA CONSTRUCT PROJECT S.R.L.
CUI 50946413 · Orş. Nehoiu
EC
EXPLICIT CONSTRUCŢII & RENOVĂRI S.R.L.
CUI 50945957 · Mun. Râmnicu Sărat

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ORIZONT COMPLET FAVORIT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →