identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

THE BEST BĂLĂ & CORY SRL

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 38221130J2017000906391Plătitor TVA din 2018Verificat ANAF 15.10.2026ActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2017 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,05mil lei
▼ 1,1% vs. 2024
Profit net · 2025
−321mii lei
▼ 2,6% vs. 2024
Salariați
6
▼ 14,3% vs. 2024
Vechime
9ani
din 2017
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, THE BEST BĂLĂ & CORY SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.045.749 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 1,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 321.222 lei. Datoriile totale au crescut cu 20,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (1.666.477 lei) depășesc activele totale (1.262.441 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-404.036 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-321.222 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38221130
Nr. Reg. Comerțului
J2017000906391 · EUID ROONRC.J2017000906391
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-09-14 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Mun. Focşani
Adresă
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. SIRETULUI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
620156
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. MOLCLASEB SRL · 20 m · CAEN 4779 · +2 firme la aceeași adresă
  2. GIMAEXIM SRL · 30 m · CAEN 9112
  3. BEST SEEDS AGRO S.R.L. · 32 m · CAEN 4621 · +1 firme la aceeași adresă
  4. ROVAL KINGRISE S.R.L. · 70 m · CAEN 7022
  5. BONCACIU SNC · 91 m · CAEN 4520 · +2 firme la aceeași adresă
  6. LACASA SRL · 106 m · CAEN 4100 · +2 firme la aceeași adresă
  7. ADV MEDIA PROJECT SRL · 108 m · CAEN 7311 · +11 firme la aceeași adresă
  8. MOCANU COMIMPEX S.R.L. · 126 m · CAEN 6021 · +4 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

9 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20251,05 mil lei▼ 1,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
536 mii1,07 mil1,61 mil2,14 mil2023 · cifră de afaceri: 2.144.253 lei2023 · profit net: 449.105 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.057.571 lei2024 · profit net: -313.025 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.045.749 lei1,05 mil2025 · profit net: -321.222 lei2025
Salariați
6▼ 14,3%
20232025
Datorii totale
1,67 mil lei▲ 20,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 6820 · 14.637 firme · mai sus decât 82% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Vrancea · mai sus decât 82% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-30,7% marjă · mai sus decât 14% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-30,7%
Creștere CA an/an
-1,1%
CA / salariat
174.292 lei
Datorii / active
132%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+21,7%/an
Grad de îndatorare
132%
Angajați, în timp
8 → 6 (2021–2025, -25%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.045.749−1,1%-321.222-30,7%1.666.4771.262.441-404.0366
20241.057.571−50,7%-313.025−170%-29,6%1.381.7061.289.140-92.5667
20232.144.253449.10520,9%1.032.0321.481.377449.3457
Încă 6 ani de istoric (2017–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Dosare în instanță

2
Dosare în care firma apare ca parte
2
Ca pârât
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-09-0118165/231/2026Judecătoria Focsanicerere de valoare redusăFondPârât
2025-08-2917178/231/2025Judecătoria Focsanivalidare poprireFondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
SERTIN DEEA SRL31662393în funcțiune
THE BEST BĂLĂNICI S.R.L.53756561în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 3 active, cifră de afaceri cumulată 1,05 mil lei, 7 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Vrancea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
THE BEST BĂLĂ & CORY  SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →