identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

TRANSPARENT WORKERS SRL

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 38222160J2017015843409Plătitor TVA din 2018Verificat ANAF 11.10.2026RO e-Facturabeton-bucuresti.roActivăLicență transport ARR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2017 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
18,85mil lei
▲ 8,2% vs. 2024
Profit net · 2025
3,34mil lei
▲ 317,1% vs. 2024
Salariați
16
▲ 23,1% vs. 2024
Contracte publice
86
SEAP · activ 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, TRANSPARENT WORKERS SRL a raportat o cifră de afaceri de 18.846.132 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 8,2%. Rezultatul net a fost un profit de 3.335.937 lei. Datoriile totale au scăzut cu 83,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 16.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38222160
Nr. Reg. Comerțului
J2017015843409 · EUID ROONRC.J2017015843409
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-09-14 (9 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR EUGEN LOVINESCU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
11275
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
beton-bucuresti.ro
Email
office@beton-bucuresti.ro
Autoritate web
33/100 · locul 2.530.096 între domeniile .ro, după linkurile primite (Common Crawl)

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. EUROCYC EXPRES S.R.L. · 20 m · CAEN 4211
  2. INFOCOLOR PRINT S.R.L. · 22 m · CAEN 1812
  3. TONER DISTRIBUTION SRL · 28 m · CAEN 4791 · +2 firme la aceeași adresă
  4. ENERGOPASS SRL · 29 m · CAEN 4612 · +2 firme la aceeași adresă
  5. REINVEST NEW ATLAS CONSTRUCT S.R.L. · 31 m · CAEN 4120
  6. ALLNET CLOUD SRL · 33 m · CAEN 6110
  7. S&J PROPERTIES S.R.L. · 34 m · CAEN 6820
  8. STRATUS EDGE S.R.L. · 40 m · CAEN 7311

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

9 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 202518,85 mil lei▲ 8,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
4,71 mil9,42 mil14,13 mil18,85 mil2023 · cifră de afaceri: 14.685.104 lei2023 · profit net: 1.621.182 lei20232024 · cifră de afaceri: 17.411.480 lei2024 · profit net: 799.751 lei20242025 · cifră de afaceri: 18.846.132 lei18,85 mil2025 · profit net: 3.335.937 lei2025
Salariați
16▲ 23,1%
20232025
Datorii totale
504 mii lei▼ 83,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4100 · 19.949 firme · mai sus decât 96% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Municipiul București · mai sus decât 97% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
17,7% marjă · mai sus decât 59% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
17,7%
Creștere CA an/an
+8,2%
CA / salariat
1.177.883 lei
Datorii / active
4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
30,3%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+96,1%/an
Grad de îndatorare
4%
Angajați, în timp
20 → 16 (2021–2025, -20%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202518.846.132+8,2%3.335.937+317%17,7%503.60811.514.38911.010.78116
202417.411.480+18,6%799.751−50,7%4,6%3.020.98610.786.7447.765.75813
202314.685.1041.621.18211,0%2.581.1108.833.1176.966.00719
Încă 6 ani de istoric (2017–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-11.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Transport rutier de marfă/persoane
TRANSPARENT WORKERS SRL, GANEASA
—valabil—Autoritatea Rutieră Română (ARR)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

86

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
38
Valoare totală
7.032.704 lei
Ultimul an
2024

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
48
Valoare totală
1.039.265 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca pârât
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2023-12-1828261/211/2023Judecătoria ClujnapocapretenţiiFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TRANSPARENT WORKERS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →