identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

AVIASPRAY S.R.L.

CAEN 4781 — Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
CUI 38354943J2021000218066Plătitor TVA din 2018Verificat ANAF 11.10.2026trustcar.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2018 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
14,67mil lei
▲ 9,9% vs. 2024
Profit net · 2025
974mii lei
▼ 69,5% vs. 2024
Salariați
1
Vechime
9ani
din 2017
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, AVIASPRAY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 14.666.107 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 9,9%. Rezultatul net a fost un profit de 973.713 lei. Datoriile totale au crescut cu 50,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38354943
Nr. Reg. Comerțului
J2021000218066 · EUID ROONRC.J2021000218066
Cod CAEN
4781 — Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-10-16 (9 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Beclean
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BISTRIŢA-NĂSĂUD
Localitate
Sat Şintereag Com. Şintereag
Adresă
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT ŞINTEREAG COM. ŞINTEREAG, ŞINTEREAG
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
427320
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
trustcar.ro
Program
Lu,Ma,Mi,Jo,Vi 09:00–18:00 · Sâ 10:00–18:00 · Du 11:00–18:00 · de pe site

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

0 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

Nicio altă firmă cu sediul localizat la număr în raza de 700 m.

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

9 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202514,67 mil lei▲ 9,9% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
3,67 mil7,33 mil11,00 mil14,67 mil2023 · cifră de afaceri: 2.904.730 lei2023 · profit net: 574.893 lei20232024 · cifră de afaceri: 13.347.318 lei2024 · profit net: 3.191.658 lei20242025 · cifră de afaceri: 14.666.107 lei14,67 mil2025 · profit net: 973.713 lei2025
Salariați
1
Datorii totale
5,58 mil lei▲ 50,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4781 · 3.529 firme · mai sus decât 92% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Bistrița-Năsăud · mai sus decât 98% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
6,6% marjă · mai sus decât 75% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
6,6%
Creștere CA an/an
+9,9%
CA / salariat
14.666.107 lei
Datorii / active
53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
19,7%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+44,0%/an
Grad de îndatorare
53%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202514.666.107+9,9%973.713−69,5%6,6%5.582.03010.525.0774.943.0471
202413.347.318+360%3.191.658+455%23,9%3.716.3007.685.6123.969.312—
20232.904.730574.89319,8%3.004.0093.781.685777.676—
Încă 6 ani de istoric (2017–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-11.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Dosare în instanță

3
Dosare în care firma apare ca parte
3
Ca debitor
2
Ca pârât
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-07-283621/186/2026Judecătoria Becleanordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u.FondDebitor
2025-10-233712/186/2025Judecătoria Becleanordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u.FondDebitor
2024-12-1238807/300/2024Judecătoria Sectorul2bucuresticerere de valoare redusăFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BOND'OR ARCHITECTURE ATELIER S.R.L.39502444în funcțiune
CASH GAMING SLOTS S.R.L.40168454în procedură
PRO ELEMENT S.R.L.39171545în funcțiune
SUCCES CONSULTANTA S.R.L.38924041în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 35 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 6 județe: 9 active, cifră de afaceri cumulată 50,35 mil lei, 100 salariați, 3 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · Bistrița-Năsăud

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
AVIASPRAY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →