identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

S MOTIVE MARKETING SRL

CAEN 6201 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
CUI 38426101J40/18345/2017Plătitor TVA din 2018Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
4,36mil lei
▲ 85,7% vs. 2024
Profit net · 2025
893mii lei
▲ 68,6% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
8ani
din 2017
În anul 2025, S MOTIVE MARKETING SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.357.423 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 85,7%. Rezultatul net a fost un profit de 893.143 lei. Datoriile totale au scăzut cu 10,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38426101
Nr. Reg. Comerțului
J40/18345/2017 · EUID ROONRC.J40/18345/2017
Cod CAEN
6201 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 6210. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-10-31 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. DANIEL DANIELOPOLU, NR.34, SC.B, ET.3, AP.B3-1
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
4.357.423 lei
▲ 85,7%
Profit net
893.143 lei
▲ 68,6%
Datorii
2.988.139 lei
▼ 10,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 8.090.666 lei2024: 2.347.084 lei2025: 4.357.423 lei4,36 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 689.602 lei2024: 529.797 lei2025: 893.143 lei893 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
20,5%
Creștere CA an/an
+85,7%
CA / salariat
4.357.423 lei
Datorii / active
56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
37,6%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+69,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.357.423 lei893.143 lei2.988.139 lei5.362.177 lei2.375.629 lei1
20242.347.084 lei529.797 lei3.344.975 lei4.819.775 lei1.482.485 lei1
20238.090.666 lei689.602 lei2.961.798 lei3.810.406 lei850.210 lei2
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
B.I.T. COMPUTER SRL14854704radiată
EMOTION TECHNOLOGIES S.R.L.48644057în funcțiune
GTM MANAGING SERVICES S.A.32542239în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · Municipiul București

SI
SUPPORT IT AS S.R.L.
CUI 51095609 · Sector 1 Mun. Bucureşti
CD
CHAIN DATA S.R.L.
CUI 51079522 · Sector 1 Mun. Bucureşti
DS
DUNCADO S.R.L.
CUI 51075245 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AS
AETHERNET S.R.L.
CUI 51059762 · Sector 1 Mun. Bucureşti
FS
FRIEPARKING SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 51045058 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AC
AMA CLOUD TECH SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 51039463 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
S MOTIVE MARKETING SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →