identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

ŞINCAN PARTENER S.R.L.

CAEN 111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CUI 38500500J21/602/2017Plătitor TVA din 2024Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,79mil lei
▲ 76,4% vs. 2024
Profit net · 2025
899mii lei
▲ 36,2% vs. 2024
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2024
Contracte publice
8
SEAP · activ 2023
În anul 2025, ŞINCAN PARTENER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.785.832 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 76,4%. Rezultatul net a fost un profit de 898.769 lei. Datoriile totale au crescut cu 68,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38500500
Nr. Reg. Comerțului
J21/602/2017 · EUID ROONRC.J21/602/2017
Cod CAEN
111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-11-17 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IALOMIŢA
Localitate
Sat Sudiţi Com. Sudiţi
Adresă
JUD. IALOMIŢA, SAT SUDIŢI COM. SUDIŢI, STR. SF. PANTELIMON, NR.29
Cod poștal
927235
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.785.832 lei
▲ 76,4%
Profit net
898.769 lei
▲ 36,2%
Datorii
1.599.550 lei
▲ 68,7%
Salariați
3
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 160.431 lei2024: 1.579.212 lei2025: 2.785.832 lei2,79 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 3.868 lei2024: 659.827 lei2025: 898.769 lei899 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
32,3%
Creștere CA an/an
+76,4%
CA / salariat
928.611 lei
Datorii / active
66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,4%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+47,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.785.832 lei898.769 lei1.599.550 lei2.417.341 lei904.457 lei3
20241.579.212 lei659.827 lei947.907 lei1.459.081 lei596.784 lei2
2023160.431 lei3.868 lei78.700 lei15.657 lei-63.043 lei
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Contracte publice (SEAP)

8

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
8
Valoare totală
200.551 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · Ialomița

AT
AGRONEL TRANS S.R.L.
CUI 40379540 · Sat Sudiţi Com. Sudiţi
BA
BEST AGRO SHOP SRL
CUI 31676372 · Sat Sudiţi Com. Sudiţi
MA
MIDOR AGRO SRL
CUI 17532371 · Sat Sudiţi Com. Sudiţi
VA
VASSTEL SRL
CUI 16210009 · Sat Sudiţi Com. Sudiţi
AG
AGROCERES SRL
CUI 8071902 · Sat Sudiţi Com. Sudiţi
PA
PETALX AGRICULTURA S.R.L.
CUI 55114924 · Mun. Urziceni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ŞINCAN PARTENER S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →