identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

BANDA 1 SUCCES SIGUR MGA SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ

CAEN 8553 — Școli de conducere (pilotaj)
CUI 38539810J2017000825111Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
237mii lei
▼ 13,5% vs. 2024
Profit net · 2025
6.081lei
▼ 89,4% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Vechime
8ani
din 2017
În anul 2025, BANDA 1 SUCCES SIGUR MGA SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ a raportat o cifră de afaceri de 236.867 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 13,5%. Rezultatul net a fost un profit de 6.081 lei. Datoriile totale au scăzut cu 7,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (330.187 lei) depășesc activele totale (3.030 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-327.157 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38539810
Nr. Reg. Comerțului
J2017000825111 · EUID ROONRC.J2017000825111
Cod CAEN
8553 — Școli de conducere (pilotaj)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-11-27 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CARAŞ-SEVERIN
Localitate
Mun. Reşiţa
Adresă
JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, PŢA. 1 DECEMBRIE 1918, NR.7, ET.7
Cod poștal
320067
Contact declarat
4 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-08 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
236.867 lei
▼ 13,5%
Profit net
6.081 lei
▼ 89,4%
Datorii
330.187 lei
▼ 7,9%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 185.519 lei2024: 273.821 lei2025: 236.867 lei237 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 23.947 lei2024: 57.214 lei2025: 6.081 lei6.08120232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 32025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
2,6%
Creștere CA an/an
-13,5%
CA / salariat
78.956 lei
Datorii / active
10.897%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+16,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025236.867 lei6.081 lei330.187 lei3.030 lei-327.157 lei3
2024273.821 lei57.214 lei358.444 lei24.905 lei-333.539 lei3
2023185.519 lei23.947 lei407.179 lei16.426 lei-390.753 lei3
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-08.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BANDA 1 ALEGI PERFECT MGA SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ38539801în funcțiune
BANDA 1 CONTACT SRL27441483în funcțiune
BANDA 1 ŞOFER S.R.L.46719501radiată
MARVEBO EXPRES SRL27156819radiată
MERCUR SA1059049radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Școli de conducere (pilotaj) · Caraș-Severin

AZ
AUTORIAL ZARIA DRIVE S.R.L.
CUI 45951383 · Mun. Reşiţa
AZ
AUTORIAL ZARIA STAR S.R.L.
CUI 45920360 · Mun. Reşiţa
CS
CLAULORY SPRINT MN S.R.L.
CUI 43507040 · Mun. Reşiţa
B1
BANDA 1 ALEGI PERFECT MGA SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CUI 38539801 · Mun. Reşiţa
ED
EURODYNAMIC DRIVE SRL
CUI 32614920 · Mun. Reşiţa
B1
BANDA 1 CONTACT SRL
CUI 27441483 · Mun. Reşiţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BANDA 1 SUCCES SIGUR MGA SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →