identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

BANDA 1 ŞOFER S.R.L.

CAEN 8553 — Școli de conducere (pilotaj)
CUI 46719501J2022000619118Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
289mii lei
▲ 46,2% vs. 2023
Profit net · 2024
89mii lei
▲ 114,2% vs. 2023
Salariați
4
▲ 33,3% vs. 2023
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2024, BANDA 1 ŞOFER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 288.550 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 46,2%. Rezultatul net a fost un profit de 89.266 lei. Datoriile totale au scăzut cu 9,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46719501
Nr. Reg. Comerțului
J2022000619118 · EUID ROONRC.J2022000619118
Cod CAEN
8553 — Școli de conducere (pilotaj)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-08-25 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CARAŞ-SEVERIN
Localitate
Mun. Reşiţa
Adresă
JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, PŢA. 1 DECEMBRIE 1918, NR.7, CAM.802, ET.8
Cod poștal
320067
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2024)
288.550 lei
▲ 46,2%
Profit net
89.266 lei
▲ 114,2%
Datorii
13.041 lei
▼ 9,2%
Salariați
4
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 43.300 lei2023: 197.345 lei2024: 288.550 lei289 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 31.100 lei2023: 41.678 lei2024: 89.266 lei89 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 12023: 32024: 4420222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
30,9%
Creștere CA an/an
+46,2%
CA / salariat
72.138 lei
Datorii / active
7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
55,0%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024288.550 lei89.266 lei13.041 lei175.285 lei162.244 lei4
2023197.345 lei41.678 lei14.358 lei87.336 lei72.978 lei3
202243.300 lei31.100 lei6.948 lei38.248 lei31.300 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BANDA 1 ALEGI PERFECT MGA SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ38539801în funcțiune
BANDA 1 CONTACT SRL27441483în funcțiune
BANDA 1 SUCCES SIGUR MGA SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ38539810în funcțiune
MARVEBO EXPRES SRL27156819radiată
MERCUR SA1059049radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Școli de conducere (pilotaj) · Caraș-Severin

AZ
AUTORIAL ZARIA DRIVE S.R.L.
CUI 45951383 · Mun. Reşiţa
AZ
AUTORIAL ZARIA STAR S.R.L.
CUI 45920360 · Mun. Reşiţa
CS
CLAULORY SPRINT MN S.R.L.
CUI 43507040 · Mun. Reşiţa
B1
BANDA 1 SUCCES SIGUR MGA SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CUI 38539810 · Mun. Reşiţa
B1
BANDA 1 ALEGI PERFECT MGA SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CUI 38539801 · Mun. Reşiţa
ED
EURODYNAMIC DRIVE SRL
CUI 32614920 · Mun. Reşiţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BANDA 1 ŞOFER S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →