identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

M.S.T. BEAUTY SALON S.R.L.

CAEN 9602 — Coafură și alte activități de înfrumusețare
CUI 38559965J40/19992/2017Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
264mii lei
▼ 8,4% vs. 2024
Profit net · 2025
31mii lei
▼ 68,1% vs. 2024
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2024
Vechime
8ani
din 2017
În anul 2025, M.S.T. BEAUTY SALON S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 264.482 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 8,4%. Rezultatul net a fost un profit de 31.091 lei. Datoriile totale au scăzut cu 9,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38559965
Nr. Reg. Comerțului
J40/19992/2017 · EUID ROONRC.J40/19992/2017
Cod CAEN
9602 — Coafură și alte activități de înfrumusețare
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9621, 9622. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-12-05 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, B-DUL GĂRII OBOR, NR.14, CAMERA 3, BL.B3, SC.A, ET.2, AP.9
Cod poștal
21747
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
264.482 lei
▼ 8,4%
Profit net
31.091 lei
▼ 68,1%
Datorii
17.716 lei
▼ 9,2%
Salariați
3
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 111.746 lei2024: 288.589 lei2025: 264.482 lei264 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.286 lei2024: 97.615 lei2025: 31.091 lei31 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 22025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
11,8%
Creștere CA an/an
-8,4%
CA / salariat
88.161 lei
Datorii / active
36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,2%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+35,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025264.482 lei31.091 lei17.716 lei49.371 lei31.655 lei3
2024288.589 lei97.615 lei19.510 lei79.074 lei59.564 lei2
2023111.746 lei1.286 lei85.911 lei47.860 lei-38.051 lei1
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DANAOBDAN GROUP SRL32854273radiată
HAPPY PILLOW SRL37803092în funcțiune
MADI SPECIAL SRL22423389în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Coafură și alte activități de înfrumusețare · Municipiul București

SK
S. KLEIN ESSENCE S.R.L.
CUI 51017295 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CV
C.V VASILIU BUSINESS S.R.L.
CUI 50967777 · Sector 2 Mun. Bucureşti
DN
DG NAILS S.R.L.
CUI 50924407 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CS
CAE SMALL AND CHIC S.R.L.
CUI 50883943 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SS
SALY STYLE S.R.L.
CUI 50878947 · Sector 2 Mun. Bucureşti
TS
TORIA SALON S.R.L.
CUI 50794595 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: denumire, în instantaneul ONRC din 2023-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
M.S.T. BEAUTY SALON S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →