identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

VMV HOLDINGS S.R.L.

CAEN 6421 — Activități ale holding-urilor
CUI 38700982J2023001995083Plătitor TVA din 2018TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,34mil lei
▲ 3,3% vs. 2024
Profit net · 2025
−48mii lei
▼ 240,4% vs. 2024
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2024
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2025, VMV HOLDINGS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.337.412 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 3,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 48.017 lei. Datoriile totale au scăzut cu 34,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (127.572 lei) depășesc activele totale (116.501 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-13.571 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-48.017 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38700982
Nr. Reg. Comerțului
J2023001995083 · EUID ROONRC.J2023001995083
Cod CAEN
6421 — Activități ale holding-urilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-01-17 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BRAŞOV
Localitate
Mun. Braşov
Adresă
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. POIENELOR, NR.7G, SC.A, ET.1, AP.SPATIU 19
Cod poștal
500301
Contact declarat
4 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.337.412 lei
▲ 3,3%
Profit net
-48.017 lei
▼ 240,4%
Datorii
127.572 lei
▼ 34,8%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.441.866 lei2024: 1.294.208 lei2025: 1.337.412 lei1,34 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 257.206 lei2024: 34.206 lei2025: -48.017 lei−48 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-3,6%
Creștere CA an/an
+3,3%
CA / salariat
1.337.412 lei
Datorii / active
110%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+90,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.337.412 lei-48.017 lei127.572 lei116.501 lei-13.571 lei1
20241.294.208 lei34.206 lei195.570 lei230.016 lei34.446 lei2
20231.441.866 lei257.206 lei188.434 lei445.880 lei257.446 lei2
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
PION VMV S.R.L.38373015în funcțiune
SONHAV FOOD S.R.L.40293350în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale holding-urilor · Brașov

HC
RA RA HOLDING CAPITAL S.R.L.
CUI 54977765 · Mun. Braşov
AN
AVERON NEXUS HOLDING S.R.L.
CUI 54938545 · Mun. Braşov
SH
SECHE HOLDING S.R.L.
CUI 53176785 · Mun. Braşov
MF
M FAMILY HOLDING S.R.L.
CUI 52838388 · Mun. Braşov
EF
EZ FUTURE S.R.L.
CUI 52631578 · Mun. Braşov
KV
KLKN VENTURES S.R.L.
CUI 52590923 · Mun. Braşov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VMV HOLDINGS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →