identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

I.T. DETECTORS & SECURITY LENSES S.R.L.

CAEN 6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
CUI 38720858J2018000064173Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
108mii lei
▼ 16,0% vs. 2024
Profit net · 2025
−11mii lei
▲ 10,7% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
3
SEAP · activ 2023
În anul 2025, I.T. DETECTORS & SECURITY LENSES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 108.078 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 16,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 10.992 lei. Datoriile totale au crescut cu 6,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-10.992 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38720858
Nr. Reg. Comerțului
J2018000064173 · EUID ROONRC.J2018000064173
Cod CAEN
6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-01-19 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
GALAŢI
Localitate
Sat Lieşti Com. Lieşti
Adresă
JUD. GALAŢI, SAT LIEŞTI COM. LIEŞTI, STR. DREPTĂŢII, NR.11
Cod poștal
807180
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
108.078 lei
▼ 16,0%
Profit net
-10.992 lei
▲ 10,7%
Datorii
6.033 lei
▲ 6,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 186.429 lei2024: 128.619 lei2025: 108.078 lei108 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 22.281 lei2024: -12.312 lei2025: -10.992 lei−11 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-10,2%
Creștere CA an/an
-16,0%
CA / salariat
108.078 lei
Datorii / active
17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-36,2%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+22,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025108.078 lei-10.992 lei6.033 lei36.374 lei30.341 lei1
2024128.619 lei-12.312 lei5.682 lei47.014 lei41.332 lei1
2023186.429 lei22.281 lei5.693 lei59.337 lei53.644 lei1
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

3

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
600 lei
Ultimul an
2023

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
2
Valoare totală
31.985 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · Galați

AR
AUTOMATIZEZ RO S.R.L.
CUI 52479675 · Sat Lieşti Com. Lieşti
GI
GO INNOV8 IT S.R.L.
CUI 49768797 · Sat Lieşti Com. Lieşti
IC
INTERACTIVE CLOUD SYSTEMS S.R.L.
CUI 46509712 · Sat Lieşti Com. Lieşti
CA
COSMOSOFT ALLIANCE S.R.L.
CUI 46301559 · Sat Lieşti Com. Lieşti
FD
FRANCU DIGITAL S.R.L.
CUI 55481971 · Mun. Galaţi
FS
FINTAXY SOFTWARE ROMANIA S.R.L.
CUI 55481912 · Mun. Galaţi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-12Cod CAEN62016210
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
I.T. DETECTORS & SECURITY LENSES S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →