identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

INTERM RRM S.R.L.

CAEN 4613 — Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
CUI 38740715J2018000028140Plătitor TVA din 2021Verificat ANAF 18.10.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2018 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
341mii lei
▲ 14,1% vs. 2024
Profit net · 2025
122mii lei
▲ 16,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
8ani
din 2018
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, INTERM RRM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 341.309 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 14,1%. Rezultatul net a fost un profit de 121.708 lei. Datoriile totale au crescut cu 533,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38740715
Nr. Reg. Comerțului
J2018000028140 · EUID ROONRC.J2018000028140
Cod CAEN
4613 — Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-01-25 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
COVASNA
Localitate
Mun. Sfântu Gheorghe
Adresă
JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. 1 DECEMBRIE 1918
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
520045

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 115 firme.

100 mN12345678
  1. DENCSISEB-SHOP IFN S.R.L. · 28 m · CAEN 6492
  2. COMERT "HACO" SRL · 31 m · CAEN 4779 · +2 firme la aceeași adresă
  3. BLUE ELEPHANT CARWASH STUDIO S.R.L. · 33 m · CAEN 4520
  4. SPARK ENGLISH CLUB S.R.L. · 35 m · CAEN 8559
  5. OPTIMWEBSEO.RO S.R.L. · 39 m · CAEN 4650
  6. RAMCO INVEST S.R.L. · 42 m · CAEN 5630
  7. LAGUNA COM SRL · 53 m · CAEN 4712
  8. DREAM BROWN STUDIO S.R.L. · 56 m · CAEN 9604 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

8 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025341 mii lei▲ 14,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
113 mii227 mii340 mii454 mii2023 · cifră de afaceri: 453.883 lei2023 · profit net: 147.333 lei20232024 · cifră de afaceri: 299.110 lei2024 · profit net: 104.931 lei20242025 · cifră de afaceri: 341.309 lei341 mii2025 · profit net: 121.708 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
244 mii lei▲ 533,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 4613 · 962 firme · mai sus decât 45% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Covasna · mai sus decât 56% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
35,7% marjă · mai sus decât 81% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
35,7%
Creștere CA an/an
+14,1%
CA / salariat
341.309 lei
Datorii / active
67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+13,6%/an
Grad de îndatorare
67%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025341.309+14,1%121.708+16,0%35,7%243.729365.278121.9481
2024299.110−34,1%104.931−28,8%35,1%38.490290.906252.5041
2023453.883147.33332,5%78.678226.251147.5731
Încă 5 ani de istoric (2018–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-18.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
RARAMI SRL23251338radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 341 mii lei, 1 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · Covasna

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INTERM RRM S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →