identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

TALPAZAN ÎNMATRICULĂRI AUTO ŞI DIVERSE S.R.L.

CAEN 8219 — Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
CUI 38744369J11/43/2018Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
110mii lei
▼ 11,5% vs. 2023
Profit net · 2024
14mii lei
▼ 63,2% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2024, TALPAZAN ÎNMATRICULĂRI AUTO ŞI DIVERSE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 109.851 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 11,5%. Rezultatul net a fost un profit de 13.534 lei. Datoriile totale au scăzut cu 72,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38744369
Nr. Reg. Comerțului
J11/43/2018 · EUID ROONRC.J11/43/2018
Cod CAEN
8219 — Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 1812, 8210. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-01-25 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Caransebeş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CARAŞ-SEVERIN
Localitate
Mun. Caransebeş
Adresă
JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. CARANSEBEŞ, STR. POIANA, NR.6
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2024)
109.851 lei
▼ 11,5%
Profit net
13.534 lei
▼ 63,2%
Datorii
2.009 lei
▼ 72,6%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 151.352 lei2023: 124.072 lei2024: 109.851 lei110 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 82.881 lei2023: 36.754 lei2024: 13.534 lei14 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 12023: 12024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
12,3%
Creștere CA an/an
-11,5%
CA / salariat
109.851 lei
Datorii / active
6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
45,9%
Creștere medie anuală (2018–2024)
+1,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024109.851 lei13.534 lei2.009 lei31.478 lei29.469 lei1
2023124.072 lei36.754 lei7.322 lei255.289 lei247.967 lei1
2022151.352 lei82.881 lei4.315 lei215.528 lei211.213 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2018–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ECLIPSA COMIMPEX SRL1069360radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · Caraș-Severin

AV
AUTO VLĂDUŢ DCA SRL
CUI 35675833 · Mun. Caransebeş
WW
WORLD WIDE LINK SRL
CUI 32755938 · Mun. Caransebeş
RG
RG GRUP PICNIC S.R.L.
CUI 25324827 · Mun. Caransebeş
VC
VIC-COPY SERVICE SRL
CUI 17128781 · Mun. Caransebeş
LA
LEGUMEX AGRODIA COM S.R.L.
CUI 47658909 · Orş. Oţelu Roşu
ADI ÎNMATRICULĂRI AUTO S.R.L.
CUI 41991253 · Orş. Oraviţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2023-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TALPAZAN ÎNMATRICULĂRI AUTO ŞI DIVERSE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →