identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

FONTE NER CONF S.R.L.

CAEN 1412 — Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
CUI 38771037J40/1199/2018Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182020 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2020
485mii lei
▲ 8,2% vs. 2019
Profit net · 2020
237mii lei
▼ 3,6% vs. 2019
Salariați
2
— constant
Contracte publice
113
SEAP · activ 2021
În anul 2020, FONTE NER CONF S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 484.757 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 8,2%. Rezultatul net a fost un profit de 237.142 lei. Datoriile totale au scăzut cu 72,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38771037
Nr. Reg. Comerțului
J40/1199/2018 · EUID ROONRC.J40/1199/2018
Cod CAEN
1412 — Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 1423. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-01-31 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. MINCA DUMITRU, NR.30, BL.23, SC.1, ET.2, AP.24
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2020)
484.757 lei
▲ 8,2%
Profit net
237.142 lei
▼ 3,6%
Datorii
60.618 lei
▼ 72,9%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2018: 494.031 lei2019: 447.943 lei2020: 484.757 lei485 mii20182020
Evoluția profitului net
2018: 239.827 lei2019: 246.060 lei2020: 237.142 lei237 mii20182020
Evoluția numărului de salariați
2018: 22019: 22020: 2220182020

Indicatori derivați (2020)

Marjă netă
48,9%
Creștere CA an/an
+8,2%
CA / salariat
242.379 lei
Datorii / active
11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
49,1%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2020114.294 $55.913 $14.292 $128.267 $113.975 $2
2019105.667 $58.044 $52.780 $110.871 $58.091 $2
2018125.284 $60.819 $3.717 $64.586 $60.870 $2

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2018–2020). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Contracte publice (SEAP)

113

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
113
Valoare totală
1.087.049 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
TELENA II COMEX SRL5424864radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru · Municipiul București

NT
NOHEA TEXTILE S.R.L.
CUI 41143806 · Sector 4 Mun. Bucureşti
AE
ATELIER ECOTEXT SRL
CUI 34448719 · Sector 4 Mun. Bucureşti
GS
GHIRAM SCRUBS S.R.L.
CUI 47035331 · Sector 6 Mun. Bucureşti
EI
EDERA IMPEX YNTACT S.R.L.
CUI 46839346 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MP
MARIPET PRODUCTION INTERNATIONAL S.R.L.
CUI 44997811 · Sector 5 Mun. Bucureşti
AW
ADA WHITE FASHION S.R.L.
CUI 41780949 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-09-10.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FONTE NER CONF S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →