identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

CENTRUL MEDICAL RAO S.R.L.

CAEN 8690 — Alte activități referitoare la sănătatea umană
CUI 38797916J40/1503/2018Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
64mii lei
▼ 71,6% vs. 2021
Profit net · 2022
14mii lei
▼ 85,4% vs. 2021
Salariați
1
▼ 75,0% vs. 2021
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2022, CENTRUL MEDICAL RAO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 63.750 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 71,6%. Rezultatul net a fost un profit de 14.489 lei. Datoriile totale au scăzut cu 85,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38797916
Nr. Reg. Comerțului
J40/1503/2018 · EUID ROONRC.J40/1503/2018
Cod CAEN
8690 — Alte activități referitoare la sănătatea umană
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 8691, 8692, 8693, 8694, 8695, 8696, 8699. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-02-05 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. ZINCA GOLESCU, NR.31, CAMERA 3, AP.1
Cod poștal
60241
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2022)
63.750 lei
▼ 71,6%
Profit net
14.489 lei
▼ 85,4%
Datorii
1.620 lei
▼ 85,9%
Salariați
1
▼ -3
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 168.771 lei2021: 224.299 lei2022: 63.750 lei64 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 62.394 lei2021: 98.968 lei2022: 14.489 lei14 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 42021: 42022: 1120202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
22,7%
Creștere CA an/an
-71,6%
CA / salariat
63.750 lei
Datorii / active
10%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,4%
Creștere medie anuală (2018–2022)
-15,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202263.750 lei14.489 lei1.620 lei16.349 lei14.729 lei1
2021224.299 lei98.968 lei11.528 lei110.736 lei99.208 lei4
2020168.771 lei62.394 lei49.370 lei112.004 lei62.634 lei4
🔒 Încă 2 ani de istoric (2018–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
PELIMEDICA SRL15149168în funcțiune
ROVAS MEDICAL CENTRE SRL35289808în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități referitoare la sănătatea umană · Municipiul București

PD
PHARMA DYNAMICS CONSULT S.R.L.
CUI 51015669 · Sector 6 Mun. Bucureşti
AP
AMD PSIHIATRIE S.R.L.
CUI 50501024 · Sector 6 Mun. Bucureşti
TS
TĂBĂCONCEPT S.R.L.
CUI 50435290 · Sector 6 Mun. Bucureşti
IH
IMAGE HEALTH SOLUTIONS S.R.L.
CUI 50211853 · Sector 6 Mun. Bucureşti
KL
KINETONIC LBCLASS S.R.L.
CUI 49424637 · Sector 6 Mun. Bucureşti
TI
TAMO IMAGISTTICA MED S.R.L.
CUI 49232275 · Sector 6 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CENTRUL MEDICAL RAO S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →