identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

SPORT ACTIV DEVELOPMENT S.R.L.

CAEN 4642 — Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
CUI 38887865J23/734/2018Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
401mii lei
▼ 51,9% vs. 2024
Profit net · 2025
−109mii lei
▼ 200,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2025, SPORT ACTIV DEVELOPMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 400.799 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 51,9%. Rezultatul net a fost o pierdere de 109.456 lei. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-109.456 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38887865
Nr. Reg. Comerțului
J23/734/2018 · EUID ROONRC.J23/734/2018
Cod CAEN
4642 — Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-02-19 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
400.799 lei
▼ 51,9%
Profit net
-109.456 lei
▼ 200,2%
Datorii
1.507.437 lei
▲ 0,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 354.960 lei2024: 833.791 lei2025: 400.799 lei401 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -53.596 lei2024: 109.217 lei2025: -109.456 lei−109 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-27,3%
Creștere CA an/an
-51,9%
CA / salariat
400.799 lei
Datorii / active
94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-95,8%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+44,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025400.799 lei-109.456 lei1.507.437 lei1.599.971 lei114.249 lei1
2024833.791 lei109.217 lei1.493.377 lei1.716.542 lei223.705 lei1
2023354.960 lei-53.596 lei1.110.181 lei1.196.765 lei114.488 lei1
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 4 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AVANTAJ SPORT SRL35773262radiată
EVA NEW FASHION S.R.L.51030022în funcțiune
LINYA FASHION S.R.L.49472235în funcțiune
RUI XIANG INVEST SRL33887880radiată
YU DE COMIMPEX SRL15780818radiată
YUDE COMERCIAL SRL13763519radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · Ilfov

YT
YZ TEX S.R.L.
CUI 55461770 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
SF
SONYA FASHION BOUTIQUE S.R.L.
CUI 54052025 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
CO
CEZAR OUTLET S.R.L.
CUI 53067150 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
EN
EVA NEW FASHION S.R.L.
CUI 51030022 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
BI
BIRLIK INVESTMENT S.R.L.
CUI 50938879 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
LF
LINYA FASHION S.R.L.
CUI 49472235 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SPORT ACTIV DEVELOPMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →