identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

PUNTI GROUP S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 38933384J22/481/2018Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
136mii lei
▼ 41,9% vs. 2024
Profit net · 2025
19mii lei
▼ 55,6% vs. 2024
Salariați
1
▼ 66,7% vs. 2024
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2025, PUNTI GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 136.112 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 41,9%. Rezultatul net a fost un profit de 18.544 lei. Datoriile totale au scăzut cu 55,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38933384
Nr. Reg. Comerțului
J22/481/2018 · EUID ROONRC.J22/481/2018
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-02-27 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului
Adresă
JUD. IAŞI, SAT VALEA LUPULUI COM. VALEA LUPULUI, STD. MUŞCATEI, NR.23
Cod poștal
707410
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
136.112 lei
▼ 41,9%
Profit net
18.544 lei
▼ 55,6%
Datorii
56.909 lei
▼ 55,1%
Salariați
1
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 249.723 lei2024: 234.218 lei2025: 136.112 lei136 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 94.428 lei2024: 41.731 lei2025: 18.544 lei19 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 32025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
13,6%
Creștere CA an/an
-41,9%
CA / salariat
136.112 lei
Datorii / active
44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
25,6%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+125,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025136.112 lei18.544 lei56.909 lei129.484 lei72.575 lei1
2024234.218 lei41.731 lei126.780 lei180.811 lei54.031 lei3
2023249.723 lei94.428 lei44.308 lei143.566 lei99.258 lei3
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
ŞTEF ART INSTAL S.R.L.47618564în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Iași

FC
FIRMĂ CONSTRUCŢII HAIDUC S.R.L.
CUI 51068299 · Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului
CT
CASA TRANSFER S.R.L.
CUI 50904760 · Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului
CE
CANTEMIR EURO BAU S.R.L.
CUI 50889067 · Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului
TE
TEAM-ETC S.R.L.
CUI 49938735 · Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului
AB
ATLANTIC BUILDING S.R.L.
CUI 49050150 · Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului
SE
SENEX EST S.R.L.
CUI 48696420 · Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PUNTI GROUP S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →