identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

COFFEE SOURCES S.R.L.

CAEN 5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor
CUI 39034041J2018000671223Plătitor TVA din 2025Verificat ANAF 06.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2018 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
9,12mil lei
▲ 6,3% vs. 2024
Profit net · 2025
74mii lei
▲ 57,7% vs. 2024
Salariați
36
▼ 7,7% vs. 2024
Vechime
8ani
din 2018
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

COFFEE SOURCES S.R.L. (CUI 39034041, nr. J2018000671223) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Iași, județul Iași, înființată în 2018. Activitatea principală: baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630). Este plătitoare de TVA din 2025. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 9,12 mil lei și 36 de salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 06.11.2026.

În anul 2025, COFFEE SOURCES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.118.206 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 6,3%. Rezultatul net a fost un profit de 74.311 lei. Datoriile totale au scăzut cu 25,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 36.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39034041
Nr. Reg. Comerțului
J2018000671223 · EUID ROONRC.J2018000671223
Cod CAEN
5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-03-16 (8 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, BLD. ŞTEFAN CEL MARE ŞI SFÂNT
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
700064
Contact declarat
19 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-06 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 50 firme.

100 m250 mN12345678
  1. AUTO JUV S.R.L. · 170 m · CAEN 8553 · +6 firme la aceeași adresă
  2. MOLDOVA UNIVERSAL SRL · 256 m · CAEN 6820 · +2 firme la aceeași adresă
  3. OTTO STYLE SRL · 271 m · CAEN 4643 · +5 firme la aceeași adresă
  4. VIDAS INSTAL SRL · 276 m · CAEN 4322 · +7 firme la aceeași adresă
  5. M&M PROIECT CONSTRUCTII SRL · 286 m · CAEN 7111 · +1 firme la aceeași adresă
  6. DANYADYS SRL · 288 m · CAEN 5212 · +5 firme la aceeași adresă
  7. BOOM AS SRL · 288 m · CAEN 6832 · +3 firme la aceeași adresă
  8. MAGNUSSEN & CONDUR FRONTPAGE CONSULTING SRL · 294 m · CAEN 7021 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

8 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20259,12 mil lei▲ 6,3% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
2,28 mil4,56 mil6,84 mil9,12 mil2023 · cifră de afaceri: 6.972.596 lei2023 · profit net: 2.181.035 lei20232024 · cifră de afaceri: 8.575.293 lei2024 · profit net: 47.107 lei20242025 · cifră de afaceri: 9.118.206 lei9,12 mil2025 · profit net: 74.311 lei2025
Salariați
36▼ 7,7%
20232025
Datorii totale
1,42 mil lei▼ 25,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 5630 · 7.862 firme · mai sus decât 100% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Iași · mai sus decât 96% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
0,8% marjă · mai sus decât 47% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,8%
Creștere CA an/an
+6,3%
CA / salariat
253.284 lei
Datorii / active
39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2,6%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+110,6%/an
Grad de îndatorare
39%
Angajați, în timp
18 → 36 (2021–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20259.118.206+6,3%74.311+57,7%0,8%1.416.1803.613.6562.871.74936
20248.575.293+23,0%47.107−97,8%0,5%1.910.4485.174.6463.938.47139
20236.972.5962.181.03531,3%2.071.3015.288.3923.891.36438
Încă 5 ani de istoric (2018–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-06.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2025-10-031894/286/2025Judecătoria Raducanenivalidare poprire perimareFondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Baruri și alte activități de servire a băuturilor · Iași

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre COFFEE SOURCES S.R.L.

Este COFFEE SOURCES S.R.L. o firmă activă?

Da. COFFEE SOURCES S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 06.11.2026).

Este COFFEE SOURCES S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, COFFEE SOURCES S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.09.2025 (verificare ANAF din 06.11.2026). Codul de TVA este RO39034041.

Ce cifră de afaceri are COFFEE SOURCES S.R.L.?

În 2025, COFFEE SOURCES S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 9.118.206 lei, în creștere cu 6,3% față de 2024, și un profit net de 74.311 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are COFFEE SOURCES S.R.L.?

În 2025, COFFEE SOURCES S.R.L. a raportat un număr mediu de 36 de salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este COFFEE SOURCES S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care COFFEE SOURCES S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 20.09.2026.

Are COFFEE SOURCES S.R.L. procese în instanță?

Da, COFFEE SOURCES S.R.L. apare în 1 dosar pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are COFFEE SOURCES S.R.L. datorii la ANAF?

COFFEE SOURCES S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul COFFEE SOURCES S.R.L.?

Sediul social declarat al COFFEE SOURCES S.R.L. este în JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, BLD. ŞTEFAN CEL MARE ŞI SFÂNT.

Ce activitate are COFFEE SOURCES S.R.L.?

Activitatea principală declarată a COFFEE SOURCES S.R.L. este „Baruri și alte activități de servire a băuturilor” (cod CAEN 5630).

Când a fost înființată COFFEE SOURCES S.R.L.?

COFFEE SOURCES S.R.L. a fost înregistrată pe 16.03.2018, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2018000671223.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
COFFEE SOURCES S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala