identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

SZABO CONS-PROD S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 39119539J2018000196315Plătitor TVA din 2023Verificat ANAF 13.10.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2018 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
2,88mil lei
▲ 33,5% vs. 2024
Profit net · 2025
614mii lei
▲ 163,7% vs. 2024
Salariați
2
▼ 77,8% vs. 2024
Contracte publice
4
SEAP · activ 2021
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, SZABO CONS-PROD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.879.818 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 33,5%. Rezultatul net a fost un profit de 613.809 lei. Datoriile totale au crescut cu 127,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39119539
Nr. Reg. Comerțului
J2018000196315 · EUID ROONRC.J2018000196315
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-03-30 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Şimleu-Silvaniei
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SĂLAJ
Localitate
Sat Carastelec Com. Carastelec
Adresă
JUD. SĂLAJ, SAT CARASTELEC COM. CARASTELEC, G CARASTELEC
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
457065
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

8 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20252,88 mil lei▲ 33,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
974 mii1,95 mil2,92 mil3,90 mil2023 · cifră de afaceri: 3.897.825 lei2023 · profit net: 1.165.253 lei20232024 · cifră de afaceri: 2.157.666 lei2024 · profit net: -963.477 lei20242025 · cifră de afaceri: 2.879.818 lei2,88 mil2025 · profit net: 613.809 lei2025
Salariați
2▼ 77,8%
20232025
Datorii totale
2,01 mil lei▲ 127,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 4100 · 20.308 firme · mai sus decât 83% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Sălaj · mai sus decât 91% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
21,3% marjă · mai sus decât 63% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
21,3%
Creștere CA an/an
+33,5%
CA / salariat
1.439.909 lei
Datorii / active
59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
34,8%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+2,2%/an
Grad de îndatorare
59%
Angajați, în timp
6 → 2 (2021–2025, -67%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.879.818+33,5%613.80921,3%2.009.9803.400.9031.762.9752
20242.157.666−44,6%-963.477−183%-44,7%882.0511.659.1651.149.1669
20233.897.8251.165.25329,9%2.749.9304.494.3342.116.4568
Încă 5 ani de istoric (2018–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-13.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

4

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
51.411 lei
Ultimul an
2021

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
3
Valoare totală
34.118 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Sălaj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SZABO CONS-PROD S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →