identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

A & B ROYAL FACTORY S.R.L.

CAEN 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CUI 39325172J2018002085235Plătitor TVA din 2020TVA la încasareVerificat ANAF 27.10.2026atelieruldejaluzele.roActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2018 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
478mii lei
▼ 7,0% vs. 2024
Profit net · 2025
−36mii lei
▼ 236,1% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Contracte publice
38
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

A & B ROYAL FACTORY S.R.L. (CUI 39325172, nr. J2018002085235) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Pantelimon, județul Ilfov, înființată în 2018. Activitatea principală: comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet (CAEN 4791). Este plătitoare de TVA din 2020. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 478 mii lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 27.10.2026.

În anul 2025, A & B ROYAL FACTORY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 477.965 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 7,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 35.570 lei. Datoriile totale au crescut cu 5,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-35.570 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39325172
Nr. Reg. Comerțului
J2018002085235 · EUID ROONRC.J2018002085235
Cod CAEN
4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-05-10 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Pantelimon
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. PANTELIMON, STR. INDEPENDENŢEI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
77145

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-27 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
atelieruldejaluzele.ro
Email
office@atelieruldejaluzele.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

2 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 6 firme.

100 mN12
  1. SONIC HABITAT S.R.L. · 44 m · CAEN 4100 · +9 firme la aceeași adresă
  2. DANSIM CONSTRUCT INVEST SRL · 49 m · CAEN 6811 · +29 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

8 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025478 mii lei▼ 7,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
128 mii257 mii385 mii514 mii2023 · cifră de afaceri: 426.855 lei2023 · profit net: 47.231 lei20232024 · cifră de afaceri: 513.902 lei2024 · profit net: 26.126 lei20242025 · cifră de afaceri: 477.965 lei478 mii2025 · profit net: -35.570 lei2025
Salariați
2▲ 100,0%
20232025
Datorii totale
126 mii lei▲ 5,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 4791 · 10.657 firme · mai sus decât 81% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Ilfov · mai sus decât 65% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
-7,4% marjă · mai sus decât 36% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-7,4%
Creștere CA an/an
-7,0%
CA / salariat
238.983 lei
Datorii / active
19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-6,7%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+34,0%/an
Grad de îndatorare
19%
Angajați, în timp
2 → 2 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025477.965−7,0%-35.570−236%-7,4%125.758660.036534.6072
2024513.902+20,4%26.126−44,7%5,1%119.032683.988565.3771
2023426.85547.23111,1%113.489651.805541.7512
Încă 5 ani de istoric (2018–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-27.

Legi noi care privesc firma asta

4

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

38

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
133.479 lei
Ultimul an
2020

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
37
Valoare totală
912.788 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · Ilfov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre A & B ROYAL FACTORY S.R.L.

Este A & B ROYAL FACTORY S.R.L. o firmă activă?

Da. A & B ROYAL FACTORY S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 27.10.2026).

Este A & B ROYAL FACTORY S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, A & B ROYAL FACTORY S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.07.2020 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 27.10.2026). Codul de TVA este RO39325172.

Ce cifră de afaceri are A & B ROYAL FACTORY S.R.L.?

În 2025, A & B ROYAL FACTORY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 477.965 lei, în scădere cu 7,0% față de 2024, și o pierdere netă de 35.570 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are A & B ROYAL FACTORY S.R.L.?

În 2025, A & B ROYAL FACTORY S.R.L. a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este A & B ROYAL FACTORY S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care A & B ROYAL FACTORY S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are A & B ROYAL FACTORY S.R.L. datorii la ANAF?

A & B ROYAL FACTORY S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul A & B ROYAL FACTORY S.R.L.?

Sediul social declarat al A & B ROYAL FACTORY S.R.L. este în JUD. ILFOV, ORŞ. PANTELIMON, STR. INDEPENDENŢEI.

Ce activitate are A & B ROYAL FACTORY S.R.L.?

Activitatea principală declarată a A & B ROYAL FACTORY S.R.L. este „Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet” (cod CAEN 4791).

Când a fost înființată A & B ROYAL FACTORY S.R.L.?

A & B ROYAL FACTORY S.R.L. a fost înregistrată pe 10.05.2018, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2018002085235.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
A & B ROYAL FACTORY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala