identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

TECNO MONTAGGI GENERALI S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 39476132J17/833/2018Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
805mii lei
▲ 230,9% vs. 2021
Profit net · 2022
696mii lei
▲ 300,5% vs. 2021
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2021
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2022, TECNO MONTAGGI GENERALI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 804.737 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 230,9%. Rezultatul net a fost un profit de 695.678 lei. Datoriile totale au crescut cu 665,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39476132
Nr. Reg. Comerțului
J17/833/2018 · EUID ROONRC.J17/833/2018
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-06-12 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Tecuci
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
GALAŢI
Localitate
Sat Matca Com. Matca
Adresă
JUD. GALAŢI, SAT MATCA COM. MATCA, MATCA, NR.1595
Cod poștal
807185

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2022)
804.737 lei
▲ 230,9%
Profit net
695.678 lei
▲ 300,5%
Datorii
272.779 lei
▲ 665,8%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 358.114 lei2021: 243.196 lei2022: 804.737 lei805 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 296.451 lei2021: 173.716 lei2022: 695.678 lei696 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 12021: 22022: 1120202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
86,4%
Creștere CA an/an
+230,9%
CA / salariat
804.737 lei
Datorii / active
28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Creștere medie anuală (2018–2022)
+23,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022163.190 €141.074 €55.316 €196.438 €141.123 €1
202149.422 €35.302 €7.239 €42.590 €35.351 €2
202074.027 €61.281 €1.223 €62.553 €61.330 €1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2018–2019) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
EURO TETTI S.R.L.54572036în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Galați

2B
2 BROTHERS CONCEPT S.R.L.
CUI 50635832 · Sat Matca Com. Matca
FS
FILL SCAVI CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50329868 · Sat Matca Com. Matca
RM
RCN MAT FINISAJE S.R.L.
CUI 47925011 · Sat Matca Com. Matca
VS
VIEWVISION S.R.L.
CUI 45844298 · Sat Matca Com. Matca
IC
ITAL COVERY EUROMONTAJ S.R.L.
CUI 45120171 · Sat Matca Com. Matca
CB
CHN BUILDER S.R.L.
CUI 44899392 · Sat Matca Com. Matca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TECNO MONTAGGI GENERALI S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →