identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

HR INTRA INTERIM S.R.L.

CAEN 7820 — Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului
CUI 39543967J2018009156400Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
25,31mil lei
▲ 33,7% vs. 2024
Profit net · 2025
627mii lei
▲ 878,9% vs. 2024
Salariați
183
▲ 13,7% vs. 2024
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2025, HR INTRA INTERIM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 25.314.800 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 33,7%. Rezultatul net a fost un profit de 626.606 lei. Datoriile totale au scăzut cu 37,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 183.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39543967
Nr. Reg. Comerțului
J2018009156400 · EUID ROONRC.J2018009156400
Cod CAEN
7820 — Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-06-27 (8 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Voluntari
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. CLOŞCA, NR.12A · 2 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
25.314.800 lei
▲ 33,7%
Profit net
626.606 lei
▲ 878,9%
Datorii
3.575.066 lei
▼ 37,9%
Salariați
183
▲ +22
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 14.864.608 lei2024: 18.928.551 lei2025: 25.314.800 lei25,31 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.000.971 lei2024: 64.010 lei2025: 626.606 lei627 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 922024: 1612025: 18318320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
2,5%
Creștere CA an/an
+33,7%
CA / salariat
138.332 lei
Datorii / active
80%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
49,9%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+59,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202525.314.800 lei626.606 lei3.575.066 lei4.463.294 lei1.256.336 lei183
202418.928.551 lei64.010 lei5.759.871 lei5.826.210 lei731.031 lei161
202314.864.608 lei1.000.971 lei1.537.279 lei3.658.603 lei2.125.347 lei92
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

NI
NABAB INDUSTRIES S.R.L.
CUI 48231670 · Transportul energiei electrice

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
GOLF & LEISURE S.R.L.40810707radiată
GOLF STUFF S.R.L.45199141în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului · Ilfov

EJ
EUROSTAFF JOB S.R.L.
CUI 54137172 · Orş. Voluntari
PL
PERSONAL LEASING SERVICE QO S.R.L.
CUI 52930634 · Orş. Voluntari
OS
ONE SOLAR ENERGY S.R.L.
CUI 52437653 · Orş. Voluntari
DW
DRIVER WORK S.R.L.
CUI 51360144 · Orş. Voluntari
OH
OPEN HORECA S.R.L.
CUI 50691190 · Orş. Voluntari
IS
ITALENT24 S.R.L.
CUI 49993314 · Orş. Voluntari

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HR INTRA INTERIM S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →