identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

EVFIAM INVESTMENT GROUP S.R.L.

CAEN 7020 — Activități de consultanță în afaceri și management
CUI 39582559J2018000962327Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
265mii lei
▲ 4.288,1% vs. 2024
Profit net · 2025
79mii lei
▲ 312,9% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2025, EVFIAM INVESTMENT GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 265.173 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 4.288,1%. Rezultatul net a fost un profit de 79.139 lei. Datoriile totale au scăzut cu 12,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39582559
Nr. Reg. Comerțului
J2018000962327 · EUID ROONRC.J2018000962327
Cod CAEN
7020 — Activități de consultanță în afaceri și management
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-07-05 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Mun. Sibiu
Adresă
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. SĂCEL, NR.90A, AP.9 · 10 firme aici
Cod poștal
550075

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
265.173 lei
▲ 4.288,1%
Profit net
79.139 lei
▲ 312,9%
Datorii
109.774 lei
▼ 12,1%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 29.935 lei2024: 6.043 lei2025: 265.173 lei265 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -147.087 lei2024: -37.178 lei2025: 79.139 lei79 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
29,8%
Creștere CA an/an
+4.288,1%
CA / salariat
132.587 lei
Datorii / active
27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
26,6%
Creștere medie anuală (2018–2025)
-0,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025265.173 lei79.139 lei109.774 lei404.236 lei297.527 lei2
20246.043 lei-37.178 lei124.858 lei358.143 lei234.387 lei2
202329.935 lei-147.087 lei98.328 lei369.743 lei271.566 lei2
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme conectate

9

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

IS
ILUMINARY S.R.L.
CUI 48699680 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
GI
GESP IT SOLUTIONS S.R.L.
CUI 46671683 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
MI
MADEVF INVESTMENT GROUP S.R.L.
CUI 46332865 · Activități de consultanță pentru afaceri și management
AC
ANNE CARO S.R.L.
CUI 45199958 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
RI
REBASE IT CONSULTING S.R.L.
CUI 44798029 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
BM
B MODELS FASHION S.R.L.
CUI 43993285 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

8 firme afiliate · 4 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ESTEFANIS SOLUTIONS S.R.L.33802272în funcțiune
EVFIAM SUPPLY & DISTRIUTION S.R.L.43605537radiată
ADESOPHIE BRANDS SRL37024220radiată
ANNE CARO S.R.L.45199958în funcțiune
GESP IT SOLUTIONS S.R.L.46671683în funcțiune
HEININGER RO S.R.L.32559214în funcțiune
ILUMINARY S.R.L.48699680în dizolvare
MADEVF INVESTMENT GROUP S.R.L.46332865radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de consultanță în afaceri și management · Sibiu

AM
AUREO MANAGEMENT S.R.L.
CUI 55163617 · Mun. Sibiu
VH
VELORA HUB S.R.L.
CUI 55061315 · Mun. Sibiu
MO
MGM ONE S.R.L.
CUI 54873403 · Mun. Sibiu
VC
VISIONARY CREATORS S.R.L.
CUI 54863922 · Mun. Sibiu
O2
OFFICE 25 S.R.L.
CUI 54863850 · Mun. Sibiu
H&
HERITAGE & TASTE S.R.L.
CUI 54841789 · Mun. Sibiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EVFIAM INVESTMENT GROUP S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →