identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

ELIDAN-RENO CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 39592218J33/1067/2018Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
51mii lei
▼ 80,8% vs. 2023
Profit net · 2024
−6.487lei
▼ 405,4% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2024, ELIDAN-RENO CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 50.817 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 80,8%. Rezultatul net a fost o pierdere de 6.487 lei. Datoriile totale au scăzut cu 9,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Datorii peste active — Datoriile (144.790 lei) depășesc activele totale (142.811 lei) în 2024.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-1.979 lei) în bilanțul depus pe 2024.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2024 (-6.487 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39592218
Nr. Reg. Comerțului
J33/1067/2018 · EUID ROONRC.J33/1067/2018
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-07-06 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2024)
50.817 lei
▼ 80,8%
Profit net
-6.487 lei
▼ 405,4%
Datorii
144.790 lei
▼ 9,3%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 697.684 lei2023: 265.183 lei2024: 50.817 lei51 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 666.684 lei2023: 2.124 lei2024: -6.487 lei−6.48720222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 12023: 12024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
-12,8%
Creștere CA an/an
-80,8%
CA / salariat
50.817 lei
Datorii / active
101%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202450.817 lei-6.487 lei144.790 lei142.811 lei-1.979 lei1
2023265.183 lei2.124 lei159.673 lei164.181 lei4.508 lei1
2022697.684 lei666.684 lei52.555 lei695.439 lei642.884 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Suceava

LB
LTI BUILD SMART S.R.L.
CUI 50073360 · Sat Măneuţi Com. Frătăuţii Vechi
DP
DAV PROVIDER S.R.L.
CUI 47535590 · Sat Măneuţi Com. Frătăuţii Vechi
TR
TIMO-ROX CONSTRUCTII & CURATENIE S.R.L.
CUI 42575586 · Sat Măneuţi Com. Frătăuţii Vechi
DM
D.M.C. CONSTRUCŢII S.R.L.
CUI 42182870 · Sat Măneuţi Com. Frătăuţii Vechi
EC
EDIL CRISTICHIO S.R.L.
CUI 33484390 · Sat Măneuţi Com. Frătăuţii Vechi
CC
CREO CASA S.R.L.
CUI 51105940 · Sat Marginea Com. Marginea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2023-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-31Inactivitate fiscalăActivInactiv fiscal
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ELIDAN-RENO CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →