identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

INVESTPOINT ADVISORY S.R.L.

CAEN 6832 — Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
CUI 39626876J2019014971402Plătitor TVA din 2019TVA la încasareVerificat ANAF 14.10.2026ActivăMembru corporativ ANEVAR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,44mil lei
▼ 9,5% vs. 2024
Profit net · 2025
896mii lei
▼ 19,9% vs. 2024
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2024
Contracte publice
5
SEAP · activ 2023
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, INVESTPOINT ADVISORY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.437.101 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 9,5%. Rezultatul net a fost un profit de 895.997 lei. Datoriile totale au scăzut cu 58,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39626876
Nr. Reg. Comerțului
J2019014971402 · EUID ROONRC.J2019014971402
Cod CAEN
6832 — Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-07-16 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL VICTORIEI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
10082
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

6 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 16 firme.

100 mN123456
  1. INSTITUTUL DE PROIECTARE SI DEZVOLTARE TEHNOLOGICA UZINE · 41 m · +26 firme la aceeași adresă
  2. CONTINENTAL HOTELS S.A. BUCURESTI SUCURSALA BUCURESTI - VICTORIA · 41 m · CAEN 5510
  3. ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. · 48 m · CAEN 6110 · +1 firme la aceeași adresă
  4. ESSENDI ROMANIA S.R.L. · 57 m · CAEN 5510
  5. D & C PARTNER GROUP SRL · 59 m · CAEN 5819 · +4 firme la aceeași adresă
  6. ASTRAHANUL SRL · 62 m · CAEN 4721 · +3 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

8 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,44 mil lei▼ 9,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
397 mii794 mii1,19 mil1,59 mil2023 · cifră de afaceri: 1.470.128 lei2023 · profit net: 1.167.368 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.588.028 lei2024 · profit net: 1.119.093 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.437.101 lei1,44 mil2025 · profit net: 895.997 lei2025
Salariați
3▲ 50,0%
20232025
Datorii totale
93 mii lei▼ 58,8%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 6832 · 3.095 firme · mai sus decât 94% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Municipiul București · mai sus decât 81% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
62,4% marjă · mai sus decât 83% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
62,3%
Creștere CA an/an
-9,5%
CA / salariat
479.034 lei
Datorii / active
9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,7%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+17,8%/an
Grad de îndatorare
9%
Angajați, în timp
2 → 3 (2021–2025, +50%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.437.101−9,5%895.997−19,9%62,3%92.697988.749907.9973
20241.588.028+8,0%1.119.093−4,1%70,5%224.7571.339.9351.123.4482
20231.470.1281.167.36879,4%153.3031.323.9641.179.3682
Încă 5 ani de istoric (2018–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-14.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Firmă de evaluare — membru corporativ ANEVAR
tabloul ANEVAR din 2026-10-04
0708valabil—Asociația Națională a Evaluatorilor Autorizați din România (ANEVAR)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

5

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
5
Valoare totală
26.707 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
PREMIER ESTATE VALUATION SRL25026286radiată
PROPERTY JOURNAL SRL37712067radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 1,44 mil lei, 3 salariați, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

16

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 16 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INVESTPOINT ADVISORY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →